Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Bilety 89-109 Rozpiska 19:00 - drzwi
19:30 - support
21:00 - Meute
Dodatkowe informacje Nowa data Sprzedaż biletów
followthestep.com
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną w Europie i w trosce o wasze bezpieczeństwo, MEUTE zdecydowali się przenieść swoją trasę koncertową na przyszły rok. Poniżej znajdziecie specjalną wiadomość od zespołu.
Drodzy Przyjaciele z Polski, niestety musimy ponownie przesunąć zbliżające się terminy PULS TOUR
Polska:
17.03. -> 27.01.2022 MEUTE · Kraków · Klub Studio
18.03. -> 26.01.2022 MEUTE · Warszawa · Progresja
19.03. -> 28.01.2022 MEUTE · Poznań · Tama
20.03. -> 29.01.2022 MEUTE · Gdańsk · B / 90 -> Stary Maneż NOWE MIEJSCE!
Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Jeśli już teraz wiecie, że nie będziecie mogli się pojawić na koncercie lub chcecie otrzymać zwrot pieniędzy, skontaktujcie się z bileterią w której dokonywaliście zakupu. Wszystkie informacje będziemy aktualizować na bieżąco na stronie: www.meute.eu/live
Dbajcie o swoje bezpieczeństwo
MEUTE

————————–

Meute dali już się poznać progresyjnej publiczność i po krótkiej przerwie wracają w nasze progi!

Kariera Meute rozpoczęła się w 2016 roku od viralowego sukcesu coveru „Rej” z repertuaru Âme. 2 lata później jedenastu facetów w identycznych, czerwonych kurtkach to już popularny zespół, będący gwoździem programu wielu europejskich festiwali. Niesamowity klimat bijący z ich koncertów może oczarować nawet największych malkontentów i gwarantuje świetną zabawę na koncertach.

Meute łączą hipnotyczne techno z brzmieniem orkiestr marszowych, dzięki czemu wypełniają lukę między muzyką poprzednich stuleci a nowoczesną elektroniką. Używając jedynie bębnów czy instrumentów dętych odświeżają wizerunek staroświeckich orkiestr i bez użycia komputerów rewolucjonizują muzykę techno, jednocześnie przywracając ją do korzeni.

Wszystko to w opisie zdaje się brzmieć jak sen wariata, który nie ma prawa sprawdzić się w rzeczywistości. Jednak tak na prawdę zespół ten jest obecnie jednym z najbardziej świeżych odkryć muzycznych – punkt obowiązkowy dla tych , którzy nie boją się odważnych połączeń w muzyce!

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj