Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 40-80 Rozpiska 18:00 - drzwi
19:15 - Obsesja
19:45 - FEYM
20:20 - Scream Inc.
Sprzedaż biletów
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Metallica Tribute Show: „…And Justice for All”!

Ulubiony wśród fanów Metalliki tribute band nareszczie przyjeżdża do Warszawy!
Po czterech wyprzedanych trasach końcertowych po całej Polsce zespół Scream Inc. zagra 25 maja w klubie Progresja. Tym razem usłyszymy wszystkie utwory z kultowego albumu Metalliki „…And Justice for All”.

Scream Inc. to oficjalny „tribute band” zespołu METALLICA, ze specjalną aprobatą jego lidera, Jamesa Hetfielda. Jest to światowy numer 1 wśród zespołów wykonujących utwory Metalliki.
Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, o czym świadczą choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają.

Ich kanał na portalu Youtube ma ponad 3 000 000 wyswietleń i jest często oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie, głównie ze względu na wysoką jakość produkcji.

Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób.

Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!

YouTube: https://www.youtube.com/c/screaminc
Instagram: https://www.instagram.com/screaminc/
Facebook: https://www.facebook.com/screaminccc/

FEYM to zespół rockowy z Lublina preferujący cięższą odmianę rocka. Mają w dorobku wydaną epkę, a ich 4 teledyski na youtube obejrzało już ponad 50 000 osób. Już w maju wychodzi ich najnowszy singiel „żółty, biały i niebieski świat” nagrany wraz z legendą polskiej muzyki Krzysztofem Cugowskim, raperem Jozefem z Zarysu Zdarzeń oraz z kibicami ze stowarzyszenia Speedway Euphoria. Ich obecnym celem jest zebranie 1000 subskrybentów na YouTube. Zasubkrubujmy zatem i pomóżmy chłopakom https://www.youtube.com/feympl

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj