Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe do 15 roku życia z opiekunem / 15-18 z pisemną zgodą Bilety 125 Rozpiska 18:00- drzwi
19:30 - Healing Magic
20:40 - Max & Iggor Cavalera
Sprzedaż biletów
goout.pl
livenation.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Max i Igor Cavalera, założyciele zespołu Sepultura, wystąpią w Warszawie z projektem Return Beneath Arise.

Sepultura zalicza się do najważniejszych zespołów w historii muzyki metalowej. Od 1984 roku wydali 14 albumów. W 1996 roku zespół opuścił frontman, Max Cavalera, który następnie stworzył zespół Soulfly. W 2006 roku z zespołu odszedł Igor. Bracia założyli wspólnie zespół Cavalera Conspiracy, z którym nagrali 3 płyty, ostatnią w 2014 roku.

Bracia Cavalera od początku swojej muzycznej drogi, w każdym z zespołów, w którym się udzielali kreowali ówczesne drogi ciężkiej muzyki łamiąc schematy i wytyczając nowe ścieżki. Zbliżająca się trasa stanowi unikalną możliwość spotkania z klasyką metalu w zdecydowanie najlepszym i ponadczasowym wydaniu.

W czerwcu tego roku Max & Iggor Cavalera koncertowali w Ameryce Południowej w ramach trasy „Return Beneath Arise”, a na ich setlistach można było znaleźć utwory Sepultury. Jesienią zespół przyjedzie do Europy!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj