Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe do 15 roku życia z opiekunem / 15-18 z pisemną zgodą Rozpiska 19:00 - drzwi
20:30 - Machine Head
Bilety Wyprzedany Linki Wydarzenie na Facebooku

Machine Head wyrusza w potężną trasę koncertową by świętować 25. rocznicę wydania ich debiutanckiego albumu. W Polsce zespół wystąpi dwukrotnie – 18 października w Gdańsku w klubie B90 i dzień później, 19 października w warszawskiej Progresji.

W sierpniu 1994 roku, Robert Flynn, Logan Mader, Adam Duce i Chris Kontos, od tej pory znani jako Machine Head, wydali swój debiutancki album – „Burn My Eyes”. Płyta została bardzo dobrze przyjęta i odniosła komercyjny sukces. Z okazji 25 lat od premiery, w październiku 2019, Amerykanie wyruszą w trasę koncertową, a na scenie zobaczymy oryginalny skład zespołu – do Flynna i Jareda MacEacherna, którzy obecnie stanowią skład Machine Head, dołączą Mader i Kontos. Po raz pierwszy w historii, muzycy wykonają „Burn My Eyes” w całości.

Dziś bez przesady możemy stwierdzić, że album którego ćwierćwiecze będziemy celebrować stał się metalowym klasykiem. Dodatkowo, pomimo ogromnego stażu na scenie Machine Head jest nadal doskonałą, a może nawet lepszą niż kiedyś maszyną koncertową – potężne brzmienie, charyzma lidera i ponadczasowa muzyka są gwarantem świetnej zabawy na zbliżającym się występie.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj