Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Letnia Scena Progresji, Warszawa Adres Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Sprzedaż biletów
lydkagrubasa.pl/koncerty/
Linki Wydarzenie na Facebooku

Mamy nadzieję, że odpoczęliście w domach przez ostatni rok. Starczy tego!
Zapraszamy na konkretną miazgę w plenerze!
15 maja widzimy się w Warszawie, na letniej scenie Progresji. Wracamy do promowania „Socjalibacji”, ale nie zabraknie pancernych hiciorów z poprzednich albumów, będą też nowości powstałe pod wpływem wydarzeń bieżących, także i „Adelajda”, i najświeższy „Pinokio” polecą ze sceny na pewno.
Uprzedzamy – robimy to na pełnym wypasie, pełna produkcja, duża scena, dźwięk i światło które zwiną trawnik. Impreza odbędzie się w plenerze, na bardzo dużym terenie, gdzie nawet przy wielkiej liczbie osób zapewnimy Wam spokojną głowę, odstępy i wszelkie wymagania sanitarne, żebyśmy wszyscy mogli bawić się wspaniale, ale i bezpiecznie.
Zapraszamy serdecznie!

Przybywajcie – Wy, my, muzyka – Rapapara jak za Cara!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj