Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 50-70 Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją.

Grupa powstała w 2002 roku i ma na koncie studyjne wydawnictwa – “Bąż Woa”, “Perpetuum Debile” i “O-dur C-ból”. Studyjne i sceniczne dokonania zagwarantowały grupie liczną rzeszę fanów, dziesiątki koncertów rocznie oraz setki tysięcy odtworzeń w serwisach streamingowych. Utwór „Rapapara” został odtworzony w serwisie YouTube niemal 30 milionów razy!

W 2020 roku światło dzienne ujrzał kolejny album – „Socjalibacja”. Traktuje on o wzajemnej relacji współczesnego Szaraczka i Mediów Społecznych. W 11 utworach pokazuje obraz tego sprzężenia, który jest dosadny, szczery, miejscami przerysowany, ale zawsze skłaniający do dużo głębszej refleksji. Muzycznie melodyjny , przebojowy i bardzo energetyczny rock – metal został dozbrojony przeróżnymi gatunkami muzycznymi, od reggae po funk i od epickiego metalu po bossę.

Równolegle z premierą płyty zespół wyruszył w trournee koncertowe pod tytułem „Społeczna Trasa Łydki Grubasa”. W jej trakcie zaplanowanych zostało prawie 30 koncertów w całej Polsce. Łydce towarzyszy w tej trasie Zenek Kupatasa, którego kariera solowa, po zawieszeniu macierzystej grupy Kabanos, nabiera coraz większego tempa.

W 2011 i 2018 roku Łydka wystąpiła na festiwalu Pol’and’Rock. W roku 2019 po bardzo zaciętej walce otrzymała nagrodę Złotego Bączka, gwarantującą występ na Dużej Scenie P’n’R 2019. Występ podczas koncertu na festiwalu przyciągnął kilkusettysięczną publiczność. Koncert został w całości zarejestrowany i wydany w formie CD/DVD, a jego żywiołowa zawartość zaprowadziła Łydkę po raz pierwszy do dwudziestki listy OLIS – najlepiej sprzedających się albumów w Polsce!

Jak podkreślają sami członkowie zespołu, Łydka zawsze stara się grać i brzmieć jak najlepiej. Priorytetem jest też wzajemny szacunek oraz więź z Publicznością wyrażone tak, aby na ich koncercie każdy mógł poczuć się jego częścią i pełnym uczestnikiem. Bez barier, murów – po prostu rock’and’rollowo.

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj