Data & czas Miejsce EXPO XXI, Warszawa Adres Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa, Polska Ograniczenie wiekowe do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Bilety Przeniesiony Linki Wydarzenie na Facebooku

Po rocznej przerwie do Polski wraca największa rave’owa bomba na świecie, czyli rosyjskie LITTLE BIG! Twórcy hitu „Skibidi”, który obiegł cały internet wystąpią na jedynym koncercie w Polsce już 16 kwietnia w Warszawie!

—————-

„W wyniku kilku ostatnich zdarzeń okazało się, że Hala Koło nie będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom technicznym i produkcyjnym, w dniu koncertu ani w przyszłości, które były jej stawiane dotychczas przy tego typu imprezach. Jednak ta niespodzianka zadziałała na nas bardzo mobilizująco i znaleźliśmy szybko nowe miejsce, które pozwoli Wam przeżyć ten koncert w jeszcze bardziej komfortowych warunkach! Koncert Little Big, który odbędzie się 16.04.2019r. zostanie przeniesiony do Hali EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14). Wszystkie bilety zachowują ważność, a gabaryty nowego miejsca pozwalają nam na udostępnienie Państwu do sprzedaży dodatkowej puli biletów.

Sprzedaż dodatkowych biletów rozpocznie się już jutro (20.03) od godziny 10:00 za pośrednictwem tych punktów sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Biletomat, Eventim, Ticketmaster, Ticketos, Empik, Media Markt.

Przepraszamy za niedogodności, lecz liczymy iż okazała produkcja i bogata oprawa wizualno-świetlna w nowym miejscu będzie sprzyjać jeszcze lepszemu show tego wieczoru!”

—————-

UWAGA! Ze względu na ogromne zainteresowanie warszawskim koncertem Little Big, wraz z managementem zespołu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertu Little Big 16.04.2019r. z klubu Progresja do Hali Koło (ul. Obozowa 60). Wszystkie bilety zachowują swoją ważność. Bilety kolekcjonerskie będą do odbioru w kasie Hali Koło w dniu koncertu (dokładny harmonogram zostanie podany bliżej wydarzenia). W związku z przeniesieniem koncertu do puli trafią również dodatkowe bilety w cenie 95zł. Aby dać wszystkim z Państwa równe szanse na zakup biletów, przedsprzedaż uruchomimy we wtorek (4.12.18) o godzinie 10:00. W razie jakichkolwiek pytań związanych z biletami proszę pisać na adres bilety@winiarybookings.pl lub skontaktować się z bileterią, w której nabyli Państwo dotychczas swoje bilety.

—————-
Poznajcie LITTLE BIG – najgorętszą grupę rave’ową, która obecnie rządzi na europejskich parkietach. Dwa albumy, trzy hitowe single, dwanaście śmiesznych klipów, 300 milionów wyświetleń na YouTube. Następnym krokiem jest międzynarodowa sensacja, krok, który są gotowi podjąć. W październiku 2018 roku LITTLE BIG wydali drugi album studyjny „Antipositive, Pt.2”. Album natychmiast wskoczył na numer #3 na rosyjskiej liście Apple Music. Dzięki teledyskowi do numeru „Skibidi”, który stał się ogólnonarodową sensacją, która zyskała 23 miliony wyświetleń na YouTube w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Taniec z wideo jest obecnie najpopularniejszym memem w Rosji: gwiazdy telewizyjne, popularni raperzy, blogerzy – wszyscy nie mogą przestać robić swoich ruchów skibidi. Również #skibidi jest obecnie najpopularniejszym hashtagiem w rosyjskim Tik Tok z ponad 10 000 filmów nakręconych w jeden dzień. Kampania ma wkrótce uzyskać wsparcie od globalnego Tik Tok.

W chwili obecnej znany klip LITTLE BIG „Big Dick” ma ponad 44 miliony wyświetleń na Berlin Music Video Awards. Wideo do „Hateful Love” rozprzestrzeniło się szeroko po USA i ma ponad 20 milionów wyświetleń. Zespół jest szczególnie mile widziany we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Belgii, Holandii, Czechach, Włoszech i w Polsce. 7 maja 2016 roku Little Big był wspierany przez holenderskich chuliganów hip hopowych DOPE D.O.D. w Paryżu. Podczas swojej kariery, która rozpoczęła się 5 lat temu LITTLE BIG występowało na największych festiwalach muzycznych w Europie, między innymi w Sziget, Dour, Lowlands, Paaspop, Couvre Feu, Motocultor i innych. Zespół występował na tych samych scenach z Yelawolfem, Snoop Doggiem, Queens of the Stone Age, Die Antwoord, Prodigy, Skrillex, Sepultura czy Dub FX.

https://www.facebook.com/littlebigbandofficial/
http://www.thelittlebig.com/

„SKIBIDI”

„BIG DICK”

„FARADENZA”

„EVERYDAY I’M DRINKING”

„LOLLYBOMB”

„HATEFUL LOVE”

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj