Data & czas Miejsce Lodowisko Białystok, Białystok Adres 11 Listopada 28, Białystok Bilety 75-110 Sprzedaż biletów
eventim.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Partyzant Rock 2017. Za wolność Waszą i naszą.

Białorusko-polski projekt muzyczny Partyzant Rock powstał w by wspierać młodzież, która nie chce pogodzić się z nałożonymi na nią wartościami, opiniami czy sposobem życia, która chce się rozwijać, uczyć, tworzyć coś nowego i przydatnego, mówić prawdę, walczyć o swoje prawa, o swoją historię, o swoje życie i o swoją wolną przyszłość. Partyzant Rock to symbol walki o wolność. To muzyka, która przekracza granice językowe, która jednoczy kraje i pokolenia. Muzyka, która oddycha wolnością.

Line up: Kult (PL), Kozak System (UKR), Dzieciuki (BLR)

KULT – Grupa Kult została założona w 1982 roku przez Kazika Staszewskiego. W tym samym roku wystąpiła na pierwszym swoim koncercie w warszawskim klubie Remont.
Muzycznymi korzeniami grupy zawsze były punk, rock, ska, jazz a także tradycyjne ballady.

KOZAK SYSTEM – Ukraiński zespół, który stale reprezentuje Ukrainę na europejskich i światowych festiwalach muzycznych. Polskie media określili KOZAK SYSTEM najbardziej znanym zespołem z Ukrainy oraz utwór „Kochaj i Żyj” nagrali razem z polskim zespołem „Czerwone Lipsy” – hit absolutny, który znalazł się wśród trzech najlepszych polskich piosenek.

DZIECIUKI – grający „folk punk” zespół z Grodna. Praktycznie każdy tekst piosenek Dzieciuków opiera się na wydarzeniach historycznych. Bohaterowie utworów to zarówno pozytywne i negatywne postaci, ze świata polityki i kultury, pochodzący nie tylko Białorusi, ale i Polski. To Konstantyn „Kastuś” Kalinowski, Tadeusz Kościuszko, Stanisław Poniatowski, Bułak-Bałachowicz i wielu innych.

KULT – Wstyd

Kozak System – Koly Vona

Dzieciuki – Лясныя браты

Kup bilet