Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Lodowisko Białystok, Białystok Adres 11 Listopada 28, Białystok Bilety 75-110 Sprzedaż biletów
eventim.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Partyzant Rock 2017. Za wolność Waszą i naszą.

Białorusko-polski projekt muzyczny Partyzant Rock powstał w by wspierać młodzież, która nie chce pogodzić się z nałożonymi na nią wartościami, opiniami czy sposobem życia, która chce się rozwijać, uczyć, tworzyć coś nowego i przydatnego, mówić prawdę, walczyć o swoje prawa, o swoją historię, o swoje życie i o swoją wolną przyszłość. Partyzant Rock to symbol walki o wolność. To muzyka, która przekracza granice językowe, która jednoczy kraje i pokolenia. Muzyka, która oddycha wolnością.

Line up: Kult (PL), Zacier (PL), Dzieciuki (BLR)

KULT – Grupa Kult została założona w 1982 roku przez Kazika Staszewskiego. W tym samym roku wystąpiła na pierwszym swoim koncercie w warszawskim klubie Remont.
Muzycznymi korzeniami grupy zawsze były punk, rock, ska, jazz a także tradycyjne ballady.

ZACIER – Nazwa Zacier została wtórnie rozwinięta jako skrót od: Zrzeszenie Artystów Cierpiących i Entuzjastycznie Rżnących. Główną postacią zespołu jest sam Mirosław Jędras, będący autorem tekstów i muzyki, który w zespole śpiewa, gra na instrumentach klawiszowych oraz wielu różnych innych instrumentach (m.in. gitara, skrzypce, fujarka). Pozostały skład zespołu ulegał częstym zmianom. Obecnie razem z Zacierem grają: DJ Mrufka (syn Jędrasa) na perkusji, Dr Yry na basie, Dziarski (Andrzej Matuszczak) na gitarze. Od 2013 roku, gdy Dr Yry z powodu innych obowiązków nie może uczestniczyć w koncertach, grupę na basie wspiera Szymon Janowski.

Zacier jest także znany jako organizator kultowego warszawskiego festiwalu Zacieralia, który słynie jako apogeum artystycznego absurdu.

DZIECIUKI – grający „folk punk” zespół z Grodna. Praktycznie każdy tekst piosenek Dzieciuków opiera się na wydarzeniach historycznych. Bohaterowie utworów to zarówno pozytywne i negatywne postaci, ze świata polityki i kultury, pochodzący nie tylko Białorusi, ale i Polski. To Konstantyn „Kastuś” Kalinowski, Tadeusz Kościuszko, Stanisław Poniatowski, Bułak-Bałachowicz i wielu innych.

KULT – Wstyd

Dzieciuki – Лясныя браты

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj