Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Letnia Scena Progresji, Warszawa Adres Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Bilety 73 Organizator Klub Stodoła Dodatkowe informacje Nowa data Sprzedaż biletów
https://ticketclub.pl/koncerty/karasrogucki-letnia-scena-progresji-warszawa-1600/
Linki Wydarzenie na Facebooku

Komunikat od organizatora:

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo uczestników ze względu na złe warunki atmosferyczne i ostrzeżenia przed intensywnymi burzami wydane przez IMGW, koncert duetu KARAŚ/ROGUCKI na plenerowej Letniej Scenie Progresji w Warszawie, zaplanowany na 24 czerwca 2021, został przełożony i odbędzie się 5 lipca 2021. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty oraz miejsca wydarzenia. Do zobaczenia już w niebawem.

—–

Klub Stodoła zaprasza na koncert duetu KARAŚ/ROGUCKI, który zaprezentuje się na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Płyta ukazała się na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj