Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 109- Dodatkowe informacje Odwołany Sprzedaż biletów
empikbilety.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Planowana na rok 2020 trasa #BEDNAREKINACZEJ, która z wiadomych powodów musiała zostać przełożona na jesień 2021 roku, niestety z przyczyn niezależnych od Promotorów oraz Artysty zostaje definitywnie ODWOŁANA.
Panujące obostrzenia związane z COVID dotyczące obiektów zamkniętych i wydarzeń kulturalnych w nich organizowanych, przy jednoczesnym braku stabilnych i potwierdzonych informacji o możliwości realizacji zaplanowanych wydarzeń na jesień 2021 roku, nie pozostawiają nam złudzeń o niepowodzeniu trasy koncertowej i jednogłośnym ODWOŁANIU trasy.
„Muzyka powinna ŁĄCZYĆ, a nie dzielić i tym samym nie zgadzamy się na opcję, aby koncerty dostępne były tylko dla osób zaszczepionych.”
DM Agency organizator trasy / Euforia Menedżment Artysty
Zakupione bilety podlegają zwrotowi nabywcom w terminie i w regulacjach zgodnych z obowiązującymi przepisami. W sprawie zwrotów prosimy o kontakt z bileterią.

————–

Takiej trasy jeszcze nie było! Jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia – Kamil Bednarek rusza w trasę #BednarekInaczej – koncerty w największych miastach w Polsce, nowe aranżacje największych przebojów wokalisty, a do tego nowy singiel “Zostań ze mną” – dajcie się ponieść energii płynącej prosto z niepokornego serca!

„Wszystkie piosenki, które moi fani znają, dostaną nowe życie. Było to dla mnie duże wyzwanie. Są zagrane w zupełnie różnych gatunkach muzycznych” – wyznał Kamil. Artysta zaprosił do współpracy genialnych polskich artystów, muzyków.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj