Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 16+ Bilety 49-69 Sprzedaż biletów
goingapp.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Jaśnie Wielmożni Panowie z JWP nie dają o sobie zapomnieć, a rok 2019 bez wątpienia biorą szturmem. Po premierze albumu EroKosi „BlackBook”, szykują na jesień premierę długo wyczekiwanego solo Ero „Elwis Picasso”, a Kosi z Łajzolem jako Jetlagz uraczą słuchaczy drugim studyjnym albumem.

Legendarny skład już od ponad 20 lat kroczy jasno wytyczoną ścieżką szczerego przekazu. Ich dyskografia może nie należy do największych, ale każdy jej punkt jest celnym strzałem. Koncerty tylko wzmacniają silną narrację grupy, nikt z Was nie wyjdzie z tego wydarzenia zawiedziony!

W obozie JWP dzieje się dużo, a jak wiadomo po owocnym okresie świętowanie to rzecz święta, tym samy zapraszamy 13 grudnia do warszawskiej Progresji na potrójny koncert premierowy i jak to w przypadku urodzinowej imprezy nie zabraknie również wyjątkowych gości. Szykujcie się na wysokie loty na i ze sceny!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj