Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 85 Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Jeźdźcy PostApokalipsy: Frontside, Nocny Kochanek i Zacier otworzą sezon koncertowy w Progresji!

Kiedy: Nie wiemy, ale będzie Legendarnie
Bilety „Cegiełki”: 16.04 16:00

Kochani,
W ciągu ostatnich tygodni wiele w naszym życiu się zmieniło. Świat się zatrzymał, więcej czasu spędzamy w izolacji, duża część naszych kontaktów przeniosła się wyłącznie do internetu.
My wszyscy, ludzie związani z muzyką na żywo i kochający doznania jakie dają koncerty straciliśmy na pewien czas uczestnictwa w życiu, które kochaliśmy. Na kilka tygodni musimy zmienić zupełnie nasze życie zadbać o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Pamiętajmy jednak, że ten stan nie potrwa wiecznie.
Chcemy wrócić do koncertowego życia z Wami! Kiedy epidemia się skończy wszyscy będziemy chcieli wyjść na zewnątrz, iść na długi spacer, spotykać się ze znajomymi, słuchać naszych ukochanych zespołów. Niestety nie wszyscy mogą spokojnie pracować zdalnie czekając na lepszy czas.
Przy organizacji koncertów pracują setki ludzi nie tylko sami artyści i agencje. Obecnie w niezmiernie trudnej, a wręcz krytycznej sytuacji znaleźli się wszyscy podwykonawcy zajmujący się nagłośnieniem, oświetleniem, noszeniem sprzętu, ochranianiem publiczności, sprzątaniem etc. To Ci ludzie w pierwszej kolejności ucierpieli najbardziej.
Wraz z zaprzyjaźnionymi artystami i z Wami chcemy zrobić to co umiemy najlepiej i dzięki temu wspomóc choć minimalnie tych, którzy nie mogą liczyć na nikogo innego. Zróbmy wspólnie koncert! Zaskoczeni?

To nie będzie zwykły koncert z kilku powodów:
1. Nie znamy podobnie jak Wy daty
2. Nie sprzedajemy biletów tylko „cegiełki”
3. To Wy go robicie dla pracowników Progresji.
4. Będzie LEGENDARNIE

Nie ukrywamy, że jest to też pomysł dla nas i dla zaprzyjaźnionych zespołów na przetrwanie na jakiś czas i przede wszystkim utrzymanie pracowników, którzy pomogą nam stanąć na nogi kiedy tylko sytuacja się unormuje.
To co zapewnimy to najlepszą postapokalityczną imprezę, na której zagrają: Frontside, Nocny Kochanek, Zacier i inni. W ten sposób otworzymy nowy jeszcze lepsze sezon koncertowy.

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj