Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Noise Stage - Progresja Bilety 105-385 Rozpiska 18:30 – drzwi
20:00 – IN2IT
21:50 – M&G
Sprzedaż biletów
eventim.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Kompas Events ma w zanadrzu niespodziankę dla wszystkich Europejskich fanów Kpopu. IN2IT, Koreańska grupa przyjedzie do Europy po raz pierwszy! Muzycy zagrają tylko trzy koncerty: w Rumunii, Bułgarii i Polsce, będzie to część ich trasy „IN2ITxION”.

IN2IT to południowokoreańska grupa składająca się z sześciu chłopaków, którzy są zwycięzcami survivalowego programu Mnetu „BOYS24”. W skład zespołu wchodzi sześciu artystów, którym udało się przejść serię bardzo złożonych testów muzycznych, aby zdobyć miejsce w zespole. Sześciu muzyków wykonało 260 koncertów w ciągu półtora roku, w ramach treningu kariery muzycznej, w bardzo cenionym programie „BOYS24”, który jeszcze przed debiutem zajął pierwsze miejsce pod względem sprzedaży biletów.

IN2IT rozpoczęli karierę jako grupa w 2017 roku z singlem „Amazing”, który osiągnął świetne wyniki na wielu listach muzycznych. Od debiutu IN2IT wystąpili w ponad 400 programach. Setlista na tą trasę zawiera wszystkie hity, które uwielbiają fani zespołu i które osiągnęły miliony wyświetleń online.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj