Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 12+ Bilety 55-65 Rozpiska 18:00 – drzwi
18:30-19:00 – THESIS
19:15-19:45 – TRANSGRESJA
20:00-20:45 – LEASH EYE
21:15-22:45 – HUNTER
Sprzedaż biletów
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Hunter – trasa koncertowa promująca nową płytę zespołu! Więcej informacji na temat wydawnictwa już wkrótce!

Hunter

Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu, z wplecionymi elementami muzyki klasycznej i filmowej. W ciągu 33 lat istnienia zyskał status legendy, wydał 7 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe. Zespół kieruje swoje dźwięki i słowa przeciw wojnie, przemocy, nietolerancji i głupocie. Wydawnictwa Huntera zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych), a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt. Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, wieloznaczność, metafory, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i ilustrujący muzykę i słowa show podczas koncertów.

https://www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu/
http://www.huntersoulmetal.pl
https://www.youtube.com/user/huntersoulmetal
https://www.instagram.com/hunterbandpoland/

Leash Eye

Członkowie Leash Eye nazywają swoją muzykę Hard Truckin’ Rock, natomiast w praktyce jest to mieszanka melodyjności hard rocka rodem z lat 70-tych oraz elementów stoner-metalu czy też southernrocka. Brzmienie zespołu to osadzona sekcja rytmiczna wzbogacona o mięsiste gitary oraz przesterowane organy Hammonda. To wszystko okraszone niebanalnym, typowo hard-rockowym wokalem daje mieszankę klasyfikującą muzykę Leash Eye w kategoriach hard rocka na miarę XXI wieku. Aktualnie zespół promuje swoją najnowszą płytę „Blues, Brawls & Beverages”, której premiera miała
miejsce 4 stycznia 2019 roku. Materiał na płytę zarejestrowano w lipcu 2018 w Nebula Studio. Miksem oraz masteringiem zajął się Haldor Grunberg. To pierwsza płyta zespołu nagrana po rewolucji w składzie, jaka nastąpiła po odejściu wokalisty Sebastiana Pańczyka oraz perkusisty Łukasza Konarskiego. Na „Blues, Brawls & Beverages” zespół zaprezentował zatem swoje nowe oblicze, nie zbaczając jednak w wyraźny sposób z obranego na poprzednich płytach kursu.

Okładkę przygotował Bartek Janiszewski z LFANT Design.

Skład:
Marcin ‚BeeGees’ Bidziński – perkusja
Marek ‚Marecki’ Kowalski – gitara basowa
Piotr ‚Voltan’ Sikora – organy
Arkadiusz ‚Opath’ Gruszka – gitary
Łukasz ‚Quej’ Podgórski – wokal

Transgresja

Transgresja to zespół z Dąbrowy Górniczej grający alternatywny, mocny i psychodeliczny ROCK. Bardzo osobiste teksty odsłaniają życiowe doświadczenia, we współczesnym świecie bardzo bliskie przyjaciołom z zespołu oraz stale rosnącej liczbie fanów.

Zadebiutowali na scenie w 2016 roku i bardzo szybko zyskali mocne wsparcie stale rosnącej grupie Fanów. Niedługo później światło dzienne ujrzało pierwsze demo zespołu – "Ludzie atomów masowej destrukcji" – zawierające trzy utwory nagrane na tzw. "setkę". Zespół jest laureatem przeglądów muzycznych: "100-tka i gra muzyka" w Dąbrowie Górniczej, "FAZA 2017" w Katowicach oraz "Rockosz 2017" w Bielsku-Białej. We wrześniu 2017 ukazało się pierwsze pełne wydawnictwo zespołu – EPka "Spokój znajdzie niewielu", nagrana w "Studio dmb" w Bielsku-Białej.

W 2018 roku finaliści Antyfestu Antyradia i Emergenza Festival, zwycięzcy New York Festiwal w Łodzi i Rockowiska w Olkuszu. Transgresja ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, dzielili scenę z zespołami takimi jak : Jelonek, Organek, Luxtorpeda, NeuOberschlesien, Bracia Figo Fagot, Łydka Grubasa, Kabanos, Lao Che, Proletaryat, Hope czy T.Love. CDN…

Thesis

Zespół THESIS działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory dwie płyty, trzy EPki, był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce.
Na początku roku ukazał się nowy utwór „23:59” na kompilacji „Untitled” http://bit.do/unytts
07 września 2018 roku ukazała się nowa płyta zespołu „Kres”.

Można jej posłuchac na: https://spoti.fi/2MTezXE lub www.thesis.bandcamp.com
Płytę promuje teledysk do utowru Szum https://thesis.band/szum
oraz do utworu Wstyd

https://youtu.be/wG_C8gav6Cs

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalne strony:

http://www.thesisband.com
http://www.facebook.com/thesisband
http://thesis.bandcamp.com

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj