Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Bilety 70-80 Rozpiska 19:00 - drzwi
20:30 - Cyber
21:30 - Hatari
23:00 - Afterparty
Sprzedaż biletów
biletomat.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Zdobywający nagrody, antykapitalistyczny, techno-dystopijny zespół Hatari trafił na nagłówki za ich aktywny politycznie udział w konkursie Eurowizja 2019. Grupa została założona w Reykjavík na Islandii w 2015 roku przez Klemensa Hannigana, Matthíasa Tryggvi Haraldssona oraz perkusistę Einara Hrafna Stefánssona. Za pomocą różnych środków przekazu, głownie muzyki, pokazują ludziom, jak bardzo jesteśmy otoczeni przez ciągle rozwijający się świat nieprawości i zepsucia.

Nie możemy zmienić świata, ale możemy obnażyć kłamstwa neoliberalnego społeczeństwa, krytykować za jak niską cenę ludzie sprzedają swoje dusze i pokazywać bezsens spędzania każdej minuty w nieustającym wyścigu szczurów.

Hatari: https://www.facebook.com/hatridmunsigra/

CYBER
Znany hiper-kobiecy, hipnotyczny zespół i innowator islandzkiego rapu CYBER oficjalnie potwierdził swoją obecność jako support podczas długo oczekiwanej trasy Europe Will Crumble Tour, w którą wyruszą wraz z zdobywającym nagrody post-ludzkim techno HATARI. Trasa startuje 26 stycznia gdzie niedługo po wydaniu singla CAPRISUN 24 stycznia CYBER dołączy do HATARI na scenie w Oslo.

DJ HIRO SZYMA
Rezydent warszawskich klubów (m.in. Pogłos, Chmury i VooDoo). Na polskiej scenie klubowej funkcjonuje od 2003 roku. Specjalizuje się w setach industrial, elektro i dark new wave 80’s. Związany ze środowiskiem fanów Depeche Mode i festiwalu Castle Party. Dwukrotnie reprezentował Polskę podczas międzynarodowej nocy klubów w Berlinie. Jest muzykiem zespołu DAS MOON.

https://www.facebook.com/djhiroszyma/
https://www.facebook.com/dasmoonband/
https://dasmoon.pl/

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj