Data & czas Miejsce Noise Stage - Progresja Rozpiska 18.00 - otwarcie bram
19.00-20.45 - Hardkiss
Bilety Wyprzedany Linki Wydarzenie na Facebooku

The Hardkiss w Polsce!

W marcu 2019 zespół The HARDKISS zaprezentuje w Polsce swój trzeci studyjny album „Żelazna jaskółka”. Koncerty odbędą się we Wrocławiu (3.03.2019), Krakowie (4.03.2019) i Warszawie (5.03.2019).

— Uwielbiamy łączyć to, co z pozoru niemożliwe jest do połączenia. W tekstach i tytułach staramy się szukać takich obrazów, które mówiłyby same za siebie — opowiada Julia Sanina, liderka zespołu. — „Żelazna jaskółka” to zarówno żywa istota, ptak, jak i statek kosmiczny, który trzyma ścisły kurs. W tym wypadku lekkość i wolność połączyliśmy z odwagą i siłą — dodaje.

Nowy album zespołu porównać można z jednolitym kokonem, w którym panuje indywidualny klimat. Poezja stała się bardziej intymna, a brzmienie utworów bardziej elektroniczne. Większość utworów śpiewana jest w języku ukraińskim. Album jest na tyle wyjątkowy, że z pewnością każdy znajdzie w nim opowieść zarówno o sobie, jak i dla siebie.

Video:


Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj