Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 12+ Bilety Wyprzedany Linki Wydarzenie na Facebooku

The Grand Beatbox Battle: World League 2020

The Grand Beatbox Battle znowu w Polsce!

GBB2020 odbędzie się 3 i 4 kwietnia 2020 w Klubie Progresja, z oficjalnym afterparty 7toSmoke znów w Klubie Hydrozagadka dzień później.

Pierwsza, limitowana seria biletów Early Bird na największy na świecie turniej beatboxowy zostanie wypuszczona do sprzedaży już 16 września 2019 roku.

Wszyscy, którzy zakupią bilety uzyskają dostęp do rezerwacji tego samego hostelu, co występujący na scenie Beatboxerzy – Patchwork Warsaw Hostel (Chmielna 5/7). Detale zostaną wysłane po potwierdzeniu zakupu biletu.

Nowością w tegorocznej edycji są nowe kategorie. Poza Solo Battle, Loopstation Battle i Tag-team Battle, GBB2020 po raz pierwszy przetestuje dwie nowe kategorie – Crew Showcase Battle oraz Tag-team Loopstation Battle. Do każdej z nich do zdobycia są dwie dzikie karty, które umożliwią ich zdobywcom ujawnienie swojego talentu na największej beatboxowej scenie na świecie, więc chętni powinni brać się do pracy. Zgłoszenia (uploadowane tylko na YouTube) będą przyjmowane przez formularz rejestracyjny na www.swissbeatbox.com od 21 września 2019 do 20 października 2020. Zwycięzców ogłosimy już 1 listopada.

Więcej informacji o 12. edycji The Grand Beatbox Battle już wkrótce.

Do zobaczenia, Warszawo!FB: http://facebook.com/grandbeatboxbattle
IN: https://www.instagram.com/grand.beatbox.battle | http://instagram.com/swissbeatbox

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj