Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 219-699 Rozpiska 19:00 VIP / Super Early Entry
19:10 Early Entry
19:20 General Entry
20:00 Show starts
21:30 Show ends
21:45 Meet & Greet starts
22:30 Meet & Greet ends
Sprzedaż biletów
progresja.com
ticketmaster.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

EPIK HIGH 2019 EU Tour – WARSAW
• Ceny biletów: 219zł / 319zł / 399zł / 699zł (VIP)
• Super Early Entry Standing: 399zł
• Early Entry Standing: 319zł
• General Entry Standing: 219zł

• VIP with Meet & Greet: 699zł (1*Super Early Entry Standing Ticket + 1*Admission to exclusive Meet & Greet / Photo Event)

Have your photo taken with all 3 members of Epik High in groups of 5. For clarity, this means Epik High + 5 VIP ticket holders.
Photos will be taken by a professional photographer and uploaded onto epikhigh.com.
Phones and cameras are strictly prohibited at the Meet & Greet Event.
The Meet & Greet Event is not a Q&A session and no autograph will be given.

EPIK HIGH to 3-osobowa grupa hip-hopowa prowadzona przez rapera, piosenkarza i autora tekstów oraz wytwórnię płytową Tablo. Debiutując w 2001 roku, EPIK HIGH jest bez wątpienia pionierem na koreańskiej scenie hip-hopowej. Ich album „EPILOG” będąc w ofercie iTunes i osiągnął # 1 na liście albumów hip-hop / rap platformy. Grupa pracowała intensywnie z megagwiazdą K-pop BIG BANG, a w 2014 roku EPIK HIGH i Taeyang z BIG BANG wydali wspólnie jeden singiel „EYES, NOSE, LIPS”. Z YG Entertainment, współzałożycielką wytwórni Tablo HIGHGROUND, w której zasiadali tacy artyści jak Hyukoh, Code Kunst i wielu innych. EPIK HIGH 2019 European Tour będzie pierwszą w historii trasą koncertową grupy w Europie, to spektakle, których po prostu nie można przegapić!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj