Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe do 13 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Bilety 95-110 Rozpiska 18:30 - drzwi
19:10-19:45 - Infected Rain
20:10-21:05 - Lacuna Coil
21:30-... - Eluveitie
Sprzedaż biletów
goout.pl
knockoutprod.net
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Agencja Knock Out Productions prezentuje koncert Eluveitie w Warszawie!

Gwiazda tegorocznej edycji Mystic Festival wystąpi w Polsce ponownie, w grudniu obecnego roku. Grupa Eluveitie zaprezentowała niedawno swoją najświeższą studyjną produkcję. Ich nowy album zatytułowany „Ategnatos” ukazał się w kwietniu, nakładem Nuclear Blast Records. Szwajcarzy kolejnym krążkiem nie zdefiniowali swojej muzyki na nowo, ale zdecydowanie umocnili pozycję w ścisłej czołówce zespołów folk-metalowych, zdobywając sobie przy tym sympatię coraz szerszego grona słuchaczy.

Gościem specjalnym koncertu będzie włoska formacja Lacuna Coil. Ich muzyka to połączenie metalu i rocka gotyckiego, w którym cechą charakterystyczną jest zestawienie mocnego wokalu Ferro i pięknego, melodyjnego wokalu Cristiny. Takim graniem Włosi nie tylko zyskali powodzenie w Europie, ale także osiągnęli spory sukces komercyjny na bardzo wymagającym rynku amerykańskim. Jednak żywiołem zespołu są właśnie koncerty, podczas których doskonale łączą szczerość i emocjonalność z mocnym brzmieniem.

W roli supportu zaprezentuje się mołdawski zespół Infected Rain. Jest to kwintet powstały w 2008 roku w Kiszyniowie. Jeśli chodzi o muzykę, to znajdą w niej coś dla siebie ci, którzy cenią dokonania takich kapel, jak Lamb Of God, Coal Chamber, Otep, Jinjer, Static-X, Korn, czy Mushroomhead. Mieszają się w niej elementy nu metalu, metal core’a i groove metalu. Mołdawianie mieli okazję sprawdzić się przed publicznością, chociażby na Brutal Assault i występować przed między innymi Dimmu Borgir, Behemoth, Sodom, Obituary, Katatonia.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj