Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety Odwołany Linki Wydarzenie na Facebooku

Z przykrością informujemy, że z powodu problemów logistycznych występ Dubfire – zaplanowany 30 maja w klubie Progresja – został odwołany. Osoby, które zakupiły bilet proszone są o kontakt z odpowiednią bileterią. Nowa data występu zostanie ogłoszona wkrótce. Przepraszamy za niedogodności i z niecierpliwością czekamy, aż będziemy mogli zatańczyć z Dubfire w nowej dacie.

We are disappointed to announce that due to a scheduling conflict Dubfire’s performance on May 30th in Progresja is postponed. Tickets can be returned to the ticket sellers and we will announce a new date in the upcoming weeks. We apologize for the inconvenience and look forward to sharing the dance floor with Dubfire on the new date.

———-

Dubfire z projektem SCI+TEC w warszawskiej Progresji

MUST to nowa seria wydarzeń, podczas których występować będą giganci międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej. Ich live-actom lub rozbudowanym DJ-setom towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa wizualna z wykorzystaniem nowoczesnej techniki multimedialnej i dedykowanej scenografii. Podczas tej odsłony cyklu wystąpi Dubfire.
[M]usic.
[us].
[T]echnology.

Ali Shirazinia, znany jako Dubfire, przed laty współtworzył nagrodzony Grammy duet *Deep Dish, który słynie m.in. z remiksów dla Depeche Mode, Madonna i The Rolling Stones, a także z wielkich hitów – „Hello” i „Flashdance”. Potem artysta postanowił zwrócić się ku brzmieniom bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak za sprawą świetnych autorskich produkcji („Roadkill” czy „Ribcage”), znanych remiksów („Grindhouse” od Radio Slave) czy kolaboracji m.in. z Miss Kittin i Oliverem Huntemannem. W kontekście Dubfire’a nie można nie wspomnieć o jego fenomenalnych występach na żywo w postaci rozbudowanych DJ-setów oraz live-actów. Laurką dla jego twórczości jest zrealizowany niedawno film dokumentalny „Above Ground Level” – poświęcony właśnie kulisom jego kariery. W produkcji wzięli udział m.in. Carl Cox, David Guetta czy Pete Tong.

Do Warszawy artysta przyjedzie z projektem SCI+TEC, który obecnie jest już nie tylko jego wytwórnią wydającą remixy utworów Pan-Pot, Brodinski, Miss Kittin czy Solomun, ale także projektem, który dzięki ciągłemu przesuwaniu granic wyróżnia się swoją unikalnością na scenie muzyki elektronicznej. SCI+TEC to światowa trasa koncertowa, na którą składa się nowy materiał od Dubfire’a, niezwykle zaprojektowana scena i niesamowite efekty specjalne.

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj