Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Noise Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Bilety 160-1100 Rozpiska 17:30 - drzwi P1 i P2
18:00 - Photo Session
19:00 - drzwi P3 GA
20:00 - Dok2
Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Dok2, współzałożyciel Illionaire Records, rusza w trasę, by wystąpić w 3 kanadyjskich i 7 europejskich miastach na „Thunderground World Tour 2019”.

Jako jedna z najbardziej wpływowych postaci w południowokoreańskim hip-hopie, Dok2 wydał wiele hitów, które trafiły na szczyty list przebojów i był zapraszany do kolaboracji z wieloma czołowymi artystami, takimi jak Jay Park, G-Dragon i Epik High. Jest również znany z udziału w konkursie telewizyjnym „Show Me the Money” jako juror i producent.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj