Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe do 12 z dorosłym opiekunem / od 12 do 18 konieczna zgoda pisemna Bilety 90- Rozpiska 15:00 - wejście dla VIP
17:00 - drzwi
20:00 - support
21:00 - COUNTERFEIT
Sprzedaż biletów
ebilet.pl
empik
eventim.pl
goout.pl
media markt
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Counterfeit jest angielskim zespołem łączącym klasyczny punk rock z nieco bardziej nowoczesnym i alternatywnym graniem. Choć istnieją ledwie od 2015 roku i na koncie mają dopiero jeden album studyjny, piątka chłopaków ma na tyle świeże a przy tym zakorzenione w klasyce pomysły na muzykę, że niemal szturmem przebijają się do europejskiego i światowego mainstreamu.

Chwytliwa przebojowość w zderzeniu z energią i agresją musi owocować wspaniałymi koncertami. Dokładnie tak jest w przypadku Counterfeit! Zespół wspaniale umie rozgrzać publiczność festiwalową, o czym doskonale mogli się przekonać uczestnicy Poland’rock Festival z lat 2017 i 2018, gdzie chłopaki zagrali odpowiednio na małej oraz dużej scenie. Jednak prawdziwa energia i szaleństwo widoczna jest dopiero na klubowych koncertach, gdzie siłą napędową występu jest genialna forma muzyczna i ponadprzeciętny kontakt z publiką.

Debiutancka płyta Anglików ukazała się już 2 lata temu, więc jest duża szansa, że na warszawskim koncercie o za materiałem znanym z albumu i trzech EP usłyszymy jakiś nowy materiał, zapowiadający kolejne wydawnictwo.

Vukovi
Szkocki pop-punk Vukovi to wyjątkowe połączenie rockowych riffów z melodycznym, chwytliwym wokalem, który rodzi równie intensywne co pozytywne odczucie. Historia zespołu zaczyna się z Hamish Reilly (gitara), Jason Trotter (bass) i Martin Lynch (perkusja), którzy tworzyli oryginalnie grupę pod nazwą Wolves. W międzyczasie Janine Shilstone (wokal/syntezatory) została wyrzucona z innego zespołu i trafiła do nich na przesłuchanie. Zaiskrzyło i zmiany wprowadzone przez Shilstone przekonały resztę zespołu do rozpoczęcia nowego projektu pod nazwą Vukovi. Słowackiemu odpowiednikowi słowa Wolves. Przez kolejne lata zespół dopracowywał swoje brzmienie, wystąpienia na żywo by w końcu zawitać na naszą scenę!

Bilet VIP zawiera:
– wcześniejsze wejście na wydarzenie
– zdjęcie z zespołem
– Q&A oraz spędzenie czasu z zespołem
– przepustka VIP
– plakat z autografem

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj