Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Dodatkowe informacje Odwołany Linki Wydarzenie na Facebooku

Z wielką przykrością odwołujemy tegoroczną edycję imprezy. W sprawie zwrotów proszę kontaktować się ze sprzedawcą biletów. Bilety zakupine przez progresja.com i goout.pl zostaną zwrócone automatycznie.

———-

Charity Rock Festival będzie pierwszym charytatywnym przeglądem zespołów i kapel rockowych organizowanym w ramach PCF. Impreza zainauguruje działalność PCF oraz edycję 2020, podczas której skupiamy się na pomocy choremu Dominikowi Słowińskiemu.

Dominik walczy z ciężkim nowotworem jelita oraz bardzo trudną chorobą Leśniowskiego – Crohna. Jest to szósty taki przypadek na świecie, a chorobom tym towarzyszy wiele innych schorzeń, jak nawracający półpasiec, atopowe zapalenie skóry, ciężkie ataki astmy.

Podczas imprezy prowadzona będzie aukcja charytatywna oraz zbiórka publiczna na rzecz Dominika. Do wylicytowania będą fantastyczne przedmioty– płyty z podpisami, plakaty kolekcjonerskie i wiele innych.

Charity Rock Festival 2020 to pierwsza edycja wydarzenia, które będzie powtarzane co rok, z przeznaczeniem na realizację różnych celów charytatywnych.
W trakcie imprezy będzie można zaopatrzyć się w gadżety i memorabilia koncertowe oraz zakupić płyty i akcesoria naszych gości scenicznych.

„Koncert otworzy występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, w utworze „IL SILENZIO”

Lineup:
Jedna z najbardziej obiecujących grup heavy-metalowych i jedno z największych odkryć ostatnich lat na międzynarodowej scenie rock : Scream Maker
Długo oczekiwana legenda polskiej sceny rock, z klasykami i premierowymi kompozycjami: TSA Michalski Niekrasz Kapłon
Najlepszy AC/DC tribute band w Europie, z autorskimi utworami: 4 Szmery
Mocny i najlepszy Perfect tribute band w Polsce, który także zaprezentuje swoje autorskie – nawet lepsze – kompozycje: Rebelianci
Akustycznie Püdelsi
Coś dla miłośników twórczości Ryśka Riedla: Niewinni
Nieco Funky: Funky Tank
Kilka nisko strojonych gitar: AFTERLOAD
Progresywny i w 100% autorski post grunge, na którym trzeba być: GOOOD
Czterech gości bez żadnej litości, grających rock’n’rolla. Czasem swoje, czasem cudze. Inspirowani Motorhead, Ramones, czasami otrą się nawet o Chucka Berry’ego – Grüzz

IMPREZĘ POPROWADZI Adam Dobrzyński, redaktor Polskiego Radia.

Zaproszeni wykonawcy rezygnują z honorarium, za co serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i Dominika, dla którego gramy.

Bilety(cegiełki)
Dochody ze sprzedaży biletów będą przeznaczone na pomoc Dominikowi oraz na organizację kolejnych wydarzeń charytatywnych w ramach Poland Charity Festival, przy czym największą uwagę skupiamy na organizacji kolejnego koncertu dla Dominika, w Jastarni, 5.sierpnia.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.polandcharityfestival.pl

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj