Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety Odwołany Linki Wydarzenie na Facebooku

Koncert Brysona Tillera oraz SZA odwołany.

Niestety, z przyczyn niezależnych od organizatora, koncert Brysona Tillera oraz SZA, który planowany był na 16 listopada 2017 roku w warszawskim klubie Progresja został odwołany.
Każda osoba, która zakupiła bilet będzie mogła ubiegać się o zwrot pieniędzy. Prosimy o zgłaszanie się do miejsc, w których zakupione zostały bilety wraz z dowodem zakupu.
W przypadku gdy zakup biletu został dokonany poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com prosimy o kontakt pod adres: info@imprezyprestige.com
Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w miejscach ich nabycia już od 10 października. Należy zabrać ze sobą bilet oraz paragon zakupu.
Prosimy o zwrot biletów do 16 listopada 2017 roku.

———–

Po głośnej premierze długo wyczekiwanego albumu „True to Self”, Bryson Tiller ogłosił dziś europejską trasę SET IT OFF TOUR, w ramach której po raz pierwszy pojawi się także w Polsce! 16 listopada wystąpi w klubie Progresja Music Zone w Warszawie! Bilety trafią do sprzedaży 14 lipca. Gościem specjalnym koncertu będzie SZA.

W ramach tournée, które rozpocznie koncert w Marsylii we Francji, Bryson Tiller odwiedzi 23 miasta w 13 krajach. Zaplanowane występy będą częścią drugiej headlinerowej trasy tego artysty i pierwszą od czasu ogromnego sukcesu, który zawdzięcza tourowi T R A P S O U L. Wyprzedał wówczas 47 koncertów w Europie i Stanach Zjednoczonych, w tym dwa w prestiżowym Radio City Music Hall w Nowym Jorku. W europejskiej części trasy gościem Brysona Tillera będzie SZA, która w ostatnim czasie wydała album „Ctrl”, wywołując euforię wśród krytyków muzycznych.

– Bryson Tiller to jedno z najgorętszych nazwisk w świecie hip-hopu w ostatnich miesiącach. Warto zaznaczyć, że za swój debiut raper otrzymał też nominację do nagrody Grammy w kategorii najlepszy utwór R&B oraz zdobył dwie statuetki BET Awards dla najlepszego nowego artysty i najlepszego artysty R&B/POP – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która 16 listopada zorganizuje koncert Brysona Tillera w klubie Progresja Music Zone w Warszawie.

Album Brysona Tillera „True to Self” stał się debiutem nr 1 w Stanach Zjednoczonych i zajął szczytowe pozycje na kilku listach: TOP R&B/Hip Hop Album, R&B Albums, Digital Albums. Portal Veriaty pisał o nim: „Jeden z największych albumów lata, jeśli nie roku”. Krążek, który promuje singiel „Somethin Tells Me” zanotował ponad 400 milionów odtworzeń na całym świecie. Debiutancki album rapera – T R A P S O U L również osiągnął znaczące nagrody, wliczając w to certyfikat RIAA Platinum i uzyskując 2,1 miliarda odtworzeń w USA. Z kolei promujące go utwory „Don’t” i „Exchange” uzyskały status potrójnej platyny natomiast „Sorry Not Sorry” platyny , „Rambo” i „Overtime” złoto (przez RIAA).

Bryson Tiller zdobył również wiele wyróżnień, m.in.: został nominowany do nagrody Grammy, otrzymał dwie prestiżowe nagrody BET. Odebrał je w kategorii najlepszego nowego muzyka oraz dla najlepszego artysty w stylistyce R&B/POP. Tiller wyprzedał 47 koncertów na swojej trasie T R A P S O U L zarówno w USA, jak i w Europie.

Gościem specjalnym podczas koncertu w Polsce będzie SZA. Raperka weszła na scenę muzyczną w 2012 roku ze swoją pierwszą EP-ką See.SZA.Run, która zdobyła bardzo pozytywne recenzje krytyków muzycznych. Następnie wypuściła „S” w 2013 oraz „Z” w 2014 – obie zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem. W 2013 roku SZA podpisała kontrakt z Top Dawg Entertainment będąc pierwszą kobiecą artystką w tej wytwórni. Raperka napisała utwór „Consideration” oraz wykonała go na singlu „Anti” Rihanny w 2016. Była też autorką tekstu do utworu Nicki Minaj oraz Beyonce.

W czerwcu SZA wydała debiutancki album „Ctrl”, który przyjęty został niezwykle entuzjastycznie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych, osiągając trzecią pozycję na liście Billboard 200, pierwszą – na liście Billboard R&B Albums oraz drugą – na liście R&B Hip Hop Albums Charts według Nielsem Music.

– Nie dość, że będą to pierwsze koncerty obojga artystów w Polsce, to zarówno Bryson Tiller jak i SZA przyjadą do nas, aby promować swoje najnowsze wydawnictwa. Raperka już od kilku lat zachwyca krytyków, jej wcześniejsze utwory tylko podsycały oczekiwania wobec debiutanckiego albumu, który okazał się znakomity! Płyta „Ctrl” zadebiutowała na trzecim miejscu listy Billboardu, a wśród gości znajdziemy na niej m.in. Travisa Scotta, Kendricka Lamara, czy Isaiah Rashad. Natomiast Bryson Tiller będzie promować album „True to Self”, który jest następcą jego debiutanckiego krążka T R A P S O U L z 2015 roku. Warto dodać, że odsłuchano go w serwisach stremingowych ponad dwa miliardy razy! – komentuje Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM

Wyjątkowy koncert Brysona Tillera i raperki SZA odbędzie się 16 listopada w warszawskim klubie Progresja Music Zone. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się w piątek, 14 lipca, o godzinie 10.00 poprzez stronę internetową bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl, progresja.com oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Natomiast wszystkie osoby zarejestrowane na stronie bilety.imprezyprestige.com będą mogły skorzystać z przedsprzedaży, która wystartuje już 12 lipca o godzinie 10.00. Szczegóły na temat przedsprzedaży wkrótce. Koncert zorganizuje agencja Prestige MJM.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj