Data & czas Miejsce Hala Bemowo, Warszawa Adres Obrońców Tobruku 40, 01-494 Warszawa Sprzedaż biletów
biletomat.pl
empik
eventim.pl
fource.pl
goout.pl
progresja.com
ticketmaster.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Gwiazda światowego stand-upu – Bill Burr – przyjedzie po raz pierwszy do Polski. Komik, którego występy podbijają Netflixa i który grał w wielu znakomitych produkcjach, jak „Breaking Bad”, czy „Twardziele” wystąpi 10.1. w warszawskiej Hali Bemowo.

Twórca jednego z najpopularniejszych podcastów komediowych „Monday Morning Podcast” i animowanego serialu „Nie Ma Jak W Rodzinie” zaprezentuje polskim fanom swój najnowszy program zatytułowany „50”.

Bilety dostępne będą od środy 14.11.

Wydarzenie w języku angielskim.

Bill Burr jest jednym z najlepszych komików swojego pokolenia, odnoszących sukcesy na scenie, w telewizji i filmie. Bill zapełnia teatry na całym świecie, a jego Monday Morning Podcast jest jednym z najczęściej pobieranych podcastów komediowych na iTunes. Już wkrótce na Neflixie będzie można obejrzeć trzeci sezon jego popularnej animowanej serii „F Is For Family”. W styczniu 2017 r. na Netflixie ukazał się jego piąty komediowy special „Walk Your Way Out”. Imponująca jest również jego kariera filmowa. Bill Burr wystąpi w filmie Hugh Jackmana „The Front Runner”. A za sobą ma takie produkcje, jak komedia Marka Wahlberga i Willa Ferrella „Daddy’s Home”. Na dużym ekranie występował z wieloma znakomitymi aktorami, jak Kevin Costner, Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Al Pacino i Christopher Walken (z dwoma ostatnimi w filmie „Stand Up Guys”). Szerokiej publiczności jest znany również z brawurowej roli „Kuby’ego” w kultowym serialu „Breaking Bad”.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj