Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Noise Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe od 12 lat, niepełnoletni z pisemną zgodą Bilety 85 Rozpiska 18:00 - drzwi
19:00 - koncert
Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Waves Booking prezentuje:
Big Baby Tape już tej jesieni rusza w trasę po Europie. We wrześniu artysta podbijać będzie sceny w największych europejskich miastach. W Polsce wystąpi 17.09 w warszawskiej Progresji i 18.09 w krakowskim Kwadracie.

Waves Booking представляет:

Big Baby Tape уже этой осенью впервые отправится в европейский тур. В течение сентября артист покорит самые крупные города стран Евросоюза, а также даст масштабные сольные выступления в Беларуси и Калининграде.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj