Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 12+ Bilety 69-99 Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
pankoncert.pl/bez_obmezhen/
Linki Wydarzenie na Facebooku

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ ПРОАНОНСУВАЛИ СВІЙ НАЙМАСШТАБНІШІЙ ТУР “МIЛЬЯРДИ”

Перший концерт музиканти зіграють 25 серпня на Спiвочому Полi, в рамках вiдкритої презентацiї нового альбому “Мiльярди”.

Популярний український гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ в перiод з 2018 по серпень 2019 року відіграв біля 130 концертів в Україні, невдовзі вирушить у cвій наймасштабніший тур „Мільярди”. У новому турі заплановано 150 виступів, у тому числі стадіонні концерти. Також нові пісні почують у США та Канадi. Така рекордна кiлькiсть концертiв дає право БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ називатися найбільш гастрлюючим гуртом країни.

На фанів чекатиме найбільша за всю історію гурту музична програма, у супроводі яскравого шоу, в якій окрім нових композицій також прозвучать найкращі хіти зі всіх попередніх платівок БО.

За словами музикантiв альбом матиме нове звучання та характер, разом з тим, глибокі та ліричні тексти залишаться незмінними. Пicнi з нового альбому «Зорi Запалали», «Мiльярди» – вже добре знайомі слухачам і стали суперхітами. Офiцiйний релiз платiвки на всiх стрімінгових сервісах вiдбудеться у серпнi.

————————

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ ogłaszają największą trasę koncertową „MILIARDY”!

Pierwszy koncert zagrają 25 sierpnia na Śpiewaczym Polu w Kijowe, w ramach prezentacji nowego albumu „Miliardy”.

Popularny ukraiński zespół БЕZ ОБМЕЖЕНЬ (BEZ OBMEZEŃ) w okresie od 2018 do sierpnia 2019 roku zagrał około 130 koncertów na Ukrainie, a już wkrótce wyruszy w swoją największą trasę „Miliardy”. Zaplanowanych jest 150 koncertów, w tym na największych arenach muzycznych świata, m.in. w USA i Kanadzie. Tak rekordowa liczba występów daje prawo tytułować БЕZ ОБМЕЖЕНЬ najczęściej koncertującym zespołem Ukrainy.

Na fanów czeka największy w historii zespołu program muzyczny oraz wyjątkowe show, w którym – oprócz nowych utworów – zabrzmią również przeboje ze wszystkich dotychczasowych płyt. Jak zapowiadają muzycy, album będzie mieć nowe brzmienie oraz charakter, ale niezmienne pozostaną głębokie, lityczne teksty. I choć oficjalne wydanie płyty w serwisach streamingowych odbędzie się w sierpniu, pochodzące z krążka utwory „Jutrzenki zapalała się” czy „Miliardy” już stały się muzycznymi przebojami.

Oficjalna strona: https://pankoncert.pl/bez_obmezhen/

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj