Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe do 13 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Bilety 110-130 Rozpiska 17:30 - drzwi
18:30-19:05 - Whoredom Rife
19:20-19:55 - In Twilight's Embrace
20:15-21:00 - Zeal & Ardor
21:30-... - Behemoth
Sprzedaż biletów
eventim.pl
goout.pl
knockoutprod.net
progresja.com

Warszawski koncert Behemoth przeniesiony do klubu Progresja

Przygotowując warszawską odsłonę trasy „Ecclesia Diabolica Baltica” dowiedzieliśmy się dzisiaj rano, że ze względów proceduralnych niemożliwe byłoby pokazanie pełnej produkcji koncertowej zespołu Behemoth w Hali Expo XXI.

Ponieważ nadrzędną zasadą Behemoth jest dostarczanie najwyższej jakości koncertowego show, nie mogło być mowy o jego okrojeniu. Podjęliśmy więc wspólnie z zespołem decyzję o przeniesieniu tego koncertu do klubu Progresja, gdzie Behemoth będzie mógł zaprezentować 100% swojej produkcji scenicznej.

Przepraszamy za zmianę, ale jest ona niezależna od Knock Out Productions oraz zespołu Behemoth. Bilety zachowują ważność.

—————-

Knock Out Productions, Mega Club Events oraz Klub B90 prezentują sześć koncertów grupy Behemoth!

Jesienią 2019 roku, formacja Behemoth wystąpi w aż sześciu miastach dla swoich najbardziej oddanych – polskich fanów. Zespół, którego twórczość doceniana jest na największych scenach świata, wróci do kraju, by promować swój najnowszy album – „I Loved You at Your Darkest”, który wydany został 5 października 2018, nakładem Nuclear Blast Records.

W rolach gości specjalnych zespołu, do trasy dołączą szwajcarzy z Zeal & Ardor, norweska kapela Whoredom Rife oraz polskie – In Twilight’s Embrace.

Nergal o koncertach: „Obok koncertu ze Slayer będą to nasze JEDYNE koncerty w Polsce w 2019! Szykujemy absolutnie wyszukaną i spektakularną produkcję i mimo, że będzie to trasa promująca ostatni album I LOVED YOU AT YOUR DARKEST możecie spodziewać się wielu niespodzianek! Towarzystwo mamy zacne, polski IN TWILIGHT’S EMBRACE, prosto z Norwegii WHOREDOME RIFE i zjawiskowy ZEAL & ARDOR! 6 dużych koncertów w Polsce i 3 u naszych sąsiadów! Zapraszamy do wspólnej celebracji!”

Zapraszamy na polskie koncerty trasy Ecclesia Diabolica Baltica:
26 września (czwartek) – Wrocław @ A2
27 września (piątek) – Poznań @ Hala MTP 2
28 września (sobota) – Katowice @ Spodek
29 września (niedziela) – Warszawa @ Progresja
5 października (sobota) – Gdańsk @ B90
6 października (niedziela) – Kraków @ TAURON Arena Kraków

BEHEMOTH (Polska) death metal, black metal

Behemoth to już od jakiegoś czasu liga mistrzów ekstremalnego metalu, więc nic dziwnego, że zespół Nergala większą część roku spędza poza Polską, bo zapotrzebowanie na jego występy poza ojczyzną jest ogromne. Często nazwa kapeli napisana jest bardzo dużą, jeśli nie największą czcionką na plakatach najbardziej prestiżowych metalowych festiwali i pojawia się wysoko w zestawieniach albumów.

Rok 2018, kiedy to ukazały się niesamowity studyjny album „I Loved You at Your Darkest” oraz kapitalne koncertowe wydawnictwo „Messe Noire”, a kapela w grudniu zagrała kolejne koncerty z cyklu „Merry Christless”, był z pewnością jednym z najbardziej udanych w karierze pomorskiej bestii. Zwłaszcza jeśli dopisać tu jeszcze udział z pożegnalnej trasie koncertowej po USA idoli Nergala i spółki, thrashmetalowych bogów ze Slayer. A do grona zespołowych gadżetów dołączyły kolejne piwo, kawa, pieczęcie, koc. Lider zespołu oczywiście nie zapomniał parę razy explicite wyrazić to, co myśli o obecnej władzy i jej działaniach.

Choć Behemoth większość koncertów gra poza Polską, swego rodzaju tradycją stało się, że jesienią lub wczesną zimą zespół prezentuje swoją imponującą produkcję polskim fanom. Nie inaczej będzie w 2019 roku. Wtedy właśnie odbędzie się trasa kapeli, która obejmie sześć koncertów w dużych miastach, w doborowym zestawie. Niewykluczone, że w setliście znajdzie się „Chant for Eschaton 2000” z płyty „Satanica”, utwór, który serwis Loudwire zaliczył do 50 metalowych utworów, jakie zdefiniowały rok 1999. Przygotujcie się na niezapomniane przeżycie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Morbid Angel, Nile, Suffocation…

▶ https://behemoth.pl
▶ https://www.facebook.com/behemoth
▶ https://youtu.be/Dhfy9TPga-c

ZEAL & ARDOR (Szwajcaria) black metal, blues, gospel

Ze szwajcarskiej Bazylei pochodzi Roger Federer, genialny tenisista, który od wielu lat czaruje i zaskakuje na kortach. Z tego samego miasta pochodzi również Manuel Gagneux, niesamowity muzyk, któremu udało się połączyć to, co wydawało się niemożliwe do połączenia w ramach założonego przez siebie zespołu Zeal & Ardor.

Szwajcar wymyślił sobie, że zderzy black metal, bluesa, negro spirituals i gospel, a do smaku doprawi elektroniką. Jak postanowił, tak zrobił. Eklektyczna całość nie tylko, że okazała się strawna. Okazała się wprost niesamowita, więc posypały się świetne recenzje, zaproszenia na koncerty, komplementy od muzyków. Manuel zachwycił wszystkich najpierw płytą „Devil Is Fine” z 2016 roku. Piosenki powstałe z pożenienia ekstremy i muzyki wypływającej z nieludzkiego cierpienia i ciężkiego losu czarnych Amerykanów przykuwały uwagę i dawały do myślenia. Black metal blues, bo takie określenie ktoś wymyślił na muzykę Zeal & Ardor, nie miał krótkiego terminu przydatności do spożycia. Także wydany w 2018 roku materiał „Stranger Fruit” przysporzył Manuelowi sporej porcji komplementów.

Bez wątpienia to, co tworzy Gagneux jest wyjątkowe, nowatorskie, przemyślane oraz przeznaczone dla tych, którzy mają w sobie żyłkę odkrywcy.

Sprawdź, jeśli lubisz: Burzum, Darkthrone, Tom Waits…

▶ https://www.zealandardor.com
▶ https://www.facebook.com/zealandardor
▶ https://youtu.be/jlGBer0VoF8

WHOREDOM RIFE (Norwegia) black metal

IN TWILIGHT’S EMBRACE (Polska) melodyjny death metal

Poznański In Twilight’s Embrace w krótkim czasie awansował do ścisłej czołówki rodzimej sceny ekstremalnej. Już od znakomitego albumu „The Grim Muse” z 2015 roku (gościnnie Tomas Lindberg z At The Gates) o Cyprianie Łakomym i jego kolegach z kapeli zaczęło być, słusznie, coraz głośniej. Zespół potrafił bowiem znakomicie odświeżyć formułę melodyjnego death metalu, a do tego udowodnić na koncertach, że wie, jak zdobyć uwagę i szacunek fanów. Największym plusem In Twilight’s Embrace jest jednak to, że nie lubi stać w miejscu i próbuję poszerzać dość ciasne ubranko, jakim jest melodyjny death metal. Stąd sięganie po punkowe covery na płytach i koncertach (Armia, Post Regiment), stąd kierowanie się po inspiracje w stronę black metalu (album „Vanitas”), czy w stronę klasyki literatury i filmu (w całości polskojęzyczna „Lawa” z 2018 roku inspirowana „Dziadami” Mickiewicza; ocena 10 na 10 w zinie Chaos Vault). Jeżeli istnieje coś takiego, jak inteligentny death metal, to In Twilight’s Embrace z pewnością go gra. Kwintet dotarł do tego etapu, na którym na kolejną ich artystyczną propozycję czeka się z wypiekami na twarzy.

Sprawdź, jeśli lubisz: At The Gates, Dark Tranquillity, Blaze Of Perdition…

▶ https://www.facebook.com/intwilightsembrace
▶ https://youtu.be/A21fbU3Br84

Zapraszają
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj