Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Letnia Scena Progresji, Warszawa Adres Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Bilety 70 Bilety Nowa data Sprzedaż biletów
empikbilety.pl
goingapp.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

UWAGA! Koncert Bedoesa w Warszawie zostaje przeniesiony na 18 września!

Niestety ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, które towarzyszą nam od weekendowej nawałnicy, jesteśmy zmuszeni poinformować, że zaplanowany na ten piątek koncert Bedoesa i Lanka w Warszawie zostaje przeniesiony na 18 września.

Wszystkie zakupione bilety oczywiście zachowują ważność, w sprawie ewentualnych zwrotów prosimy o kontakt z bileterią Going. Wszelkich informacji udziela SOLD OUT Agencja.

——————

Bedoes i Lanek prezentują: Opowieści z Doliny Smoków. Na koncercie gościnnie wystąpią: 2115 GANG.
Zapraszamy na premierowy koncert Bedoesa oraz Lanka promujący album pt. „Opowieści z Doliny Smoków”.
Doszły nas słuchy, że Waszą wioskę nawiedzają utopce, gule i meluzyny. Bedoes i jego towarzysze z 2115 już pędzą do Was z mieczami by złapać złe stwory. Wraz z nimi Warszawę odwiedzi kompania rycerzy. Wyczekujcie ich 04.09.2020 na warszawskiej Letniej Scenie Progresji (ul. Fort Wola 22, Warszawa)
UWAGA! Wszystkie zakupione dotychczas bilety na koncert mający odbyć się 28.03.2020 r. zachowują swoją ważność! W sprawie zwrotów, prosimy o kontakt z bileterią Going do 30.08.2020 r.
Bilety zakupione po 26.08.2020 nie podlegają zwrotowi!
Na miejscu stanie specjalne smocze stoisko poświęcone Bedoesowi. W sklepie z pełnym asortymentem będzie można kupić płyty i ubrania w promocyjnych cenach.
Dodatkowo, będziecie mieli okazję napić się jagerowych drinków w specjalnie przygotowanej na tę okazję Strefie Jelenia.

UWAGA!
W związku z COVID-19, przypominamy o konieczności wypełnienia oświadczenia uczestnika koncertu. Możecie wypełnić je online poprzez bileterię Going lub przynieść wypełnione na wydarzenie. Zdecydowanie usprawni to proces wpuszczania.
Link do oświadczenia:

drive.google.com/

Zadbamy, by zachowane były wszystkie względy bezpieczeństwa.
A Wy pamiętajcie o konieczności zakrywania ust i nosa. Nie zapomnijcie o maseczce, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2 m od innych osób.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Oświadczenie do pobrania:

http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

AKREDYTACJE MEDIA/FOTO:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: ola@soldoutagencja.pl
Sponsorów i patronów medialnych prosimy o kontakt mailowy: magda@soldoutagencja.pl

lsp-mapka

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj