Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce COS Torwar, Warszawa Adres Łazienkowska 6A, 00-001 Warszawa Ograniczenie wiekowe 16+ Bilety 199 Rozpiska 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Dodatkowe informacje Przeniesiony Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
basta2020.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Koncert przeniesiony do COS Torwar.
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Basta po raz pierwszy wystąpi w Polsce!
Wasilij Wakulenko, znany jako twórca kilku projektów muzycznych – Basta, Noggano oraz N1NTEND0, wystąpi z debiutanckim koncertem w Warszawie. W programie wszystkie ulubione piosenki na żywo od Basty.

Василий Вакуленко известный широкой публике как создатель сразу нескольких музыкальных проектов – Баста, Ноггано и N1NTEND0, выступит с дебютным концертом Варшаве.

Во время концерта прозвучат лучшие хиты Басты, собранные за все время в одну программу в исполнении с живыми инструментами.

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj