Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Rozpiska 18:45 - 20:15 - otwarcie bram
20:15 - 20:45 - DJ BRK
21:00 - 23:00 - BASS ASTRAL X IGO
Bilety Wyprzedany Linki Wydarzenie na Facebooku

Elektroniczny duet z Krakowa tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Zeszły rok zespół zakończył serią bardzo udanych koncertów oraz dużą ilością festiwali, gromadząc rzeszę nowych fanów. Teraz po 7-miesięcznej przerwie duet wraca z czterema koncertami, które zapowiadają ich powrót na dobre.

Zespół Bass Astral x Igo powstał w 2016 roku. To co ich wyróżnia, to łamanie konwenansów w muzyce elektronicznej oraz niesamowite live acty. Po roku grania koncertów duet wydał debiutancką płytę „Discobolus”, zdobywając coraz większą popularność. Rozpoznawalność zespołu zwiększyła się także dzięki wideo z koncertu w Gliwickiej Spirali, które ma obecnie ponad 1,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W kolejnych miesiącach zespół dużo koncertował, stając się rozpoznawalnym i pod koniec 2017 roku wydaje drugi album „Orell”. W marcu 2018 roku zespół wyprzedał całą wiosenną trasę – 16 koncertów w największych polskich miastach. Zagrał również mini trasę z projektem Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja rytmiczna oraz sekcja dęta. Po sukcesie wiosennych koncertów duet został zaproszony do zagrania na największych festiwalach w Polsce [Audioriver, Open’er, Kraków Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie]. W czerwcu 2018 roku Kuba i Igor podjęli decyzję o kilkumiesięcznej przerwie. Teraz powracają!

DJ BRK

BRK, właściwie Bartosz Kochanek (3 listopada 1982 w Opolu), Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ’ów i producentów muzycznych, a także raper. Założyciel kultowego studia nagraniowego – Kurnik Studio. BRK od wielu lat ściśle współpracuje z raperami Jareckim i GrubSonem. Współpraca z GrubSonem zaowocowała albumem Gruby Brzuch, który osiągnął status platynowej płyty. Zagrał tysiące koncertów klubowych i plenerowych. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Nie lubi wywiadów – woli żeby muzyka mówiła sama za siebie.

https://www.facebook.com/pg/DJ-BRK_KurnikStudio-165495730184520/

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj