Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Noise Stage - Progresja Bilety 45-60 Dodatkowe informacje Nowa data Sprzedaż biletów
ebilet.pl
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, zaplanowane na październik koncerty Bartka Królika w ramach trasy Pan od Muzyki zostają przeniesione na 2021 rok.
Bilety zachowują ważność. Ewentualnych zwrotów można dokonywać w miejscach zakupu.
Terminy nowych koncertów podamy najszybciej jak to możliwe.

———————

Trasa koncertowa, promująca pierwszą solową płytę Bartka Królika pt.„Pan od muzyki”.

Album łączy dotychczasowe doświadczenia artysty oraz autorskie teksty i kompozycje. W utworach Bartka można usłyszeć wpływy muzyki funkowej, soulowej i pop spod znaku D-Train i Prince’a, true-schoolowy hip-hop oraz elektronikę z lat 80. XX wieku. „Pan od muzyki” to płyta różnorodna stylistycznie, pulsująca miejskim rytmem i życiowa w przekazie, która zdecydowanie podnosi na duchu.

Posłuchaj płyty:
>> https://agoramuzyka.ffm.to/krolikpanodmuzyki

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj