Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Rozpiska 18:00 - drzwi
19:30 - 21:30 - B.A.P
21:50 - High Five Event (Pakiety FUN, VIP i VIP EE)
22:00 - Group Photo Event (Pakiety VIP EE)
Sprzedaż biletów
knockoutprod.net
Linki Wydarzenie na Facebooku

B.A.P to ogólnoświatowy fenomen – są zespołem, który jest obecnie na szczycie topowych rankingów i sprzedaje dziesiątki tysięcy biletów w przeciągu kilku godzin!
Po sensacyjnej trasie, która odbyła się na całym świecie i wydaniu albumu „Noir” w ubiegłym roku, B.A.P jest gotowy na powrót do Europy, aby rozpocząć zabawę ze swoimi BABYz!
Zagrają koncerty w Paryżu, Frankfurcie, Warszawie jak i również w Budapeszcie i Moskwie:
3 maja 2017: Paryż, Le Zenith
5 maja 2017: Frankfurt, Jahrhunderthalle
6 maja 2017: Warszawa, Progresja
7 maja 2017: Budapeszt, Barba Track
9 maja 2017: Moskwa, Yota Space

Oficjalna strona B.A.P ujawniła plakat, na którym znajduje się szóstka członków grupy – Bang Yong Guk, Him Chan, Dae Hyun, Young Jae, Jong Up oraz Zelo znajdują się na scenie pełnej kolorowych neonów i konfetti, dając fanom powody, aby oczekiwać koncertów pełnych czystego szaleństwa.

Podczas tegorocznej trasy wokół pięciu europejskich miast, B.A.P planuje rozbudowaną interakcję z BABYz stwarzając intymną atmosferę pomiędzy artystą i ich fanami jak żaden inny zespół kpop.
W trakcie trwania show, oprócz wysłuchania największych hitów B.A.P, będziemy mieć okazję uczestniczyć w niezwykłym „opening session”, które zapewni nam wyjątkowy DJ. BABYz są zachęcani do samodzielnego ingerowania w swój „party look”, aby cieszyć się z całkowicie nowego poziomu koncertowego doświadczenia.

Specjalne i limitowane pakiety biletów na koncert będą dostępne już wkrótce.
Informacje o biletach: 14 lutego 2017
Start przedsprzedaży biletów: 15 lutego 2017
Europo, przygotuj się na imprezę z Bang Yong Guk, Him Chan, Dae Hyun, Young Jae, Jong Up oraz Zelo!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj