Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 75-85 Bilety Przeniesiony Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Z powodu wciąż panującego zagrożenia epidemiologicznego koncert zostaje przeniesiony na 2021 rok. O konkretnej dacie powiadomimy, jak tylko dostaniemy zielone światło na organizację koncertów. Bilety kupione na wcześniejszy termin zachowują ważność. Jeśli ktoś jednak będzie chciał uzyskać zwrot prosimy o kontakt z bileterią, w której bilet był kupiony.

——————

Koncert premierowy “Saint Desecration” już 12 grudnia w Progresji

Azarath zaprasza na release show swojego siódmego albumu. Gośćmi koncertu w Warszawie będą Imperator, Thaw, Nekkrofukk i Loathfinder.

Azarath

Ponad dwie dekady na scenie, niepodważalna pozycja w środowisku, satanistyczny etos i dyskografia bez skazy. Ten skrót najlepiej definiuje Azarath. Warto jednak napisać więcej: po Damnation, na którego gruzach powstała grupa Inferno i Barta, nie ma w polskim death metalu aktywnego zespołu cieszącego się równie kultowym statusem. Azarath to bluźnierstwo, bunt i opętanie wyrażone najwyższej próby black/death metalem. Album “Saint Desecration”, którego premiera już 27 listopada to pierwsze dzieło ze Skullripperem na gitarze i wokalu oraz kolejny krok na drodze ekstremizmu.

Fb: https://www.facebook.com/AzarathBand

Imperator

Muzyka ekstremalna w Polsce i zapewne na świecie, wyglądałby dziś inaczej, gdyby nie Imperator. Od kilku lat zespół Bariela, w odświeżonym składzie, znów koncertuje, będąc żywym świadectwem śmiercionośnego Metalu z czasów przed czasem.

Fb: https://www.facebook.com/ImperatorOfficial

Thaw

Nieczęsta aktywność koncertowa Thaw to doskonały pretekst, by pojawić się 12 grudnia w Progresji. Współczesny black metal spotyka noise, trans i improwizację, które podane razem wciągają słuchacza w najgłębszą z otchłani.

Fb: https://www.facebook.com/THAWnoise

Nekkrofukk

To do szpiku kości ortodoksyjne, podłe i złe przedsięwzięcie, od blisko dekady wyznacza standardy antymuzyki w polskim podziemiu. Twórczość zespołu Lorda K. to zdecydowanie nie propozycja dla każdego. Zarazem, będzie to jedna z nielicznych okazji, by dać się sponiewierać Nekkrofukk na żywo.

Loathfinder

Już debiutancki album “The Great Tired Ones” kazał mieć na nich oko. Za sprawą splitu “Aspects of Oblation” z amerykańskim Druj, Loathfinder bynajmniej nie obniża lotów. Wręcz przeciwnie – jesteśmy świadkami rozwoju zespołu, który świadomie buduje swoją tożsamość, biorąc wszystko to, co najnieprzyjemniejsze i najbrzydsze w metalu.

Fb: https://www.facebook.com/Loathfinder

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj