Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 95-105 Rozpiska 19:00 – drzwi
19:15 – Ravenscry
20:00 – Halycon Way
20:55 – Operation Mindcrime
22:15 – Angra
Sprzedaż biletów
biletomat.pl
progresja.com
ticketpro.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Music Landscapes Productions zaprasza na wyjątkowe wydarzenie jakim jest pierwszy w Polsce koncert zespołu ANGRA!

Muzycy wyruszają w międzynarodową trasę promującą nadchodzący album „OMNI”, który otwiera nowy rozdział zespołu. Koncert ANGRY poprzedzi gość specjalny Geoff Tate i jego Operation Mindcrime. Legenda Rocka obchodzić będzie 30-stą rocznicę wydania albumu Operation: Mindcrime i wykona utwory, które zainspirowały całe pokolenie fanów i muzyków z repertuaru Queensryche i jego solowej pracy (pojawią się także utwory z nowego albumu „A NEW REALITY”, który ukaże się w grudniu 2017).

ANGRA (São Paulo, Brasil)

2018-angra2

Jeden z pierwszych zespołów na świecie grających metal symfoniczny obchodzi w tym roku 26-lecie swojego istnienia. Nadchodząca trasa promuje nowy album OMNI, który jak twierdzi sam zespół, będzie jednym z najbardziej zaskakujących albumów w historii zespołu.
Angra odniosła niebywały sukces i rozgłos na wielu kontynentach, na koncerty w Brazylii i Japonii gdzie zespół jest bardzo popularny przychodzą tysiące fanów. Teledysk do utworu „Silent Call” nakręcono w kraju Kwitnącej Wiśni, co można uznać za ukłon zespołu w stronę fanów z tego kraju.

Fabio Lione – Vocals
Rafael Bittencourt – Guitars
Marcelo Barbosa – Guitars
Felipe Andreoli – Bass
Bruno Valverde – Drums
web: http://www.angra.net/

Linki Youtube:

GEOFF TATE-OPERATION:MINDCRIME

Karierę muzyczną rozpoczął w progresywnym zespole Myth, w którym śpiewał i grał na klawiszach. Do Queensrÿche (wówczas działającego pod nazwą The Mob) dołączył w 1981. Wraz zespołem osiągnął światowy sukces i ogromną popularność. W roku 2014, po odejściu z Queensrÿche założył Operation : Mindcrime, który zadebiutował w 2015 roku albumem pt. The Key. Nagrania znalazły nieco ponad 3 tys. nabywców w Stanach Zjednoczonych w przeciągu trzech tygodni od dnia premiery. Ponadto wydawnictwo uplasowało się na 36. miejscu listy Billboard Independent Albums. Nagrania były promowane teledyskiem do utworu pt. „Burn”, który wyreżyserował Jamie Burton Chamberlin.
Geoff Tate ma bardzo mocny głos o skali 4 oktaw, dzięki któremu kwalifikuje się do czołówki najlepszych wokalistów heavymetalowych. W 2006 piosenkarz został sklasyfikowany na 14. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów wg „Hit Parader”, oraz na 2. w rankingu „The Metal Show’s na najlepszy głos rockowy lat 80tych.

Geoff Tate – Vocals, Keyboards, Saxophone singer Queensryche (1982-2012) 
John Moyer – Bass, Vocals (Disturbed – Adrenaline Mob)
Simon Wright – Drums (AC/DC-DIO – UFO)
Kelly Gray – Guitars, Vocals (Queensryche)
Scott Moughton – Guitars, Vocals
Randy Gane – Keyboards (Myth – Queensryche)
web: http://geofftate.com/

Linki Youtube


Ravenscry (Milano, Italy)

Zespół pochodzący z Włoch, reprezentujący scenę alternative / gothic metalu. Ich trzeci album „The Invisible” na Amazon.co.uk był czwartym najczęściej kupowanym albumem w kategorii Gothic Metal.
Giulia Stefani – Vocals
Paul Raimondi – Guitar
Mauro Paganelli – Guitar
Andrea “Fagio” Fagiuoli – Bass
Simone “Simon” Carminati – Drums
web: http://www.ravenscryband.com/

Linki Youtube:

Halcyon Way (Atlanta, USA)

Brzmienie Halcyon Way nie można ściśle dopasować do gatunków metalu, ale może być opisane jako ciężkie, chwytliwe, techniczne, a przede wszystkim skoncentrowane na dojrzałym śpiewie. Zespół czerpie inspirację z wielu metalowych zespołów począwszy od Megadeth i Dream Theater, skończywszy na Testament i Chimaira.
Steve Braun – vocals
Jon Bodan – lead guitar / backing vocals
Ernie Topran – lead drums
Max Eve – guitar / backing vocals
Skyler Moore – bass / backing vocals

web: http://www.halcyonway.com/

Linki Youtube:

PARTNERZY WYDARZENIA:
ANTYRADIO, ANTYRADIO.PL, ROCKOWA WARSZAWA, ARTROCK.PL, DEATH MAGNETIC, PROGRESJA, KONCERTOMANIA, LABORATORIUM MUZYCZNYCH FUZJI, WIARA ROCKA, MLWZ.PL, BILETOMAT, TICKETPRO

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj