Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Arena Ursynów, Warszawa Adres Rotmistrza Witolda Pileckiego 122, 02-781 Warszawa Ograniczenie wiekowe 12+ Bilety 240-260 Rozpiska 19:00 - drzwi
20:00 - The Raven Age
20:55 - Shinedown
22:15 - Alter Bridge
Sprzedaż biletów
biletin.pl
ebilet.pl
eventim.pl
goout.pl
progresja.com
shop.metalmind.com.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

UWAGA – zmiana miejsca koncertu

Już 23 listopada na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Alter Bridge. Z powodów logistycznych koncert ten przeniesiony zostaje do ARENY URSYNÓW. Wszystkie bilety, które zostały dotychczas zakupione zachowują swoją ważność.

—————-

Alter Bridge, czyli jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji na jednym koncercie w Polsce! 18 października ukaże się nowa płyta zespołu, „Walk The Sky” i to właśnie w ramach trasy promującej ten album zespół zagra 23 listopada w warszawskiej Hali Bemowo!

Na najnowszej płycie zespołu znajdzie się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy, Mark Tremonti, Brian Marshall oraz Scott Philips osiąga tutaj twórczy szczyt swoich możliwości Już samo podejście do pracy nad nowym albumem było zupełnie odmienne niż przy poprzednich płytach formacji. Album powstał na bazie kompletnych pomysłów na utwory, stworzonych przez Kennedy’ego i Tremontiego, a następnie utwory te szlifowane były przez cały zespół.

Mark Tremonti nie kryje entuzjazmu mówiąc o zbliżającej się trasie: „Jesteśmy zaszczyceni mogąc powrócić z naszymi przyjaciółmi z SHINEDOWN, SEVENDUST i THE RAVEN AGE tej zimy. Do zobaczenia wkrótce, nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego składu i już nie możemy się doczekać, by podzielić się z wami naszymi nowymi utworami!”

Przed główną gwiazdą na warszawskim koncercie zobaczymy dwa zespoły – Shinedown i The Raven Age. Obie ekipy prezentują dość nowoczesne podejście do ciężkiej muzyki, nie zapominając przy tym o korzeniach gatunku. Możecie być pewni, że będzie to idealna rozgrzewka!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj