Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Letnia Scena Progresji, Warszawa Adres Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Bilety 140-170 Organizator Agencja Perspektywy Sprzedaż biletów
interticket.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Rozżarzone, afrykańskie powietrze nadciąga nad Warszawę! Przed wami najgorętsze wydarzenie tego lata, czyli AFRICAN BEATS FESTIVAL! To wielkie święto muzyki afrykańskiej, w czasie którego wystąpią najlepsi artyści z kraju i zagranicy. Przygotujcie się na magiczną, transową noc przy akompaniamencie najlepszych, etnicznych brzmień prosto znad Czarnego Lądu. Pierwszych artystów ogłosimy już niebawem!

Podczas naszego wydarzenia usłyszycie dźwięki pustyni, które zabiorą was w podróż dookoła świata i porwą do tańca. Spodziewajcie się potężnej dawki afrobeatu, world music, saharyjskiego bluesa, rocka, a nawet elementów jazzu i flamenco.
Oprócz muzyki, czekać będą na Was: Afrykański Ryneczek Festiwalowy, Strefa Gastro, Strefa Relaksu oraz warsztaty bębniarskie.

Bilety: https://agencjaperspektywy.interticket.pl/program/african-beats-festival-2021-6445

Kontakt z organizatorem: biuro@agencjaperspektywy.pl

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj