Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety od 99 Bilety Przeniesiony Linki Wydarzenie na Facebooku

Koncert Tchami’ego zaplanowany na 26 maja w warszawskiej Progresji zostaje przeniesiony. Jak informuje management artysty: „We regret to inform that due to technical difficulties we are forced to reschedule Tchami’s concert which was supposed to take place on 26th May in Progresja club. The new date will be announced very soon”.

Nowa data zostanie wkrótce ogłoszona, dlatego zachowajcie swoje bilety! Razem z artystą oraz miejscem szukamy najbliższego dostępnego terminu na jesień. Wszystkie bilety zakupione na 26 maja pozostają ważne. Wszystkim zainteresowanym zwrotem biletu prosimy o kontakt ze sprzedawcą biletów. Przepraszamy za niedogodności. Stay tuned!

——-

26 maja w warszawskiej Progresji zagra Tchami – jeden z prekursorów gatunku Future House, właściciel wytwórni Confession i twórca wielu hitów, m.in. „Missing You”, „Promesses”, „After Life” czy rewelacyjnego „Audieu”.

Tchami to francuski DJ, który urodził się w Paryżu. Jest jednym ze specjalistów w swoim fachu – obok takich artystów jak DJ SNAKE czy Malaa. Obrał swój wyjątkowy, specyficzny wizerunek, co w połączeniu z rewelacyjnymi produkcjami i remixami przyniosło mu popularność na całym świecie. Dotychczas udało mu się zagrać podczas najważniejszych, międzynarodowych eventach – Ultra Music Festival, Electric Daisy Carnival, HARD Summer Music Festival, Coachella, wiele edycji Lollapalooza (USA, Paryż, Brazylia) czy Veld Music Festival.

Organizator: Follow The Step, 4Clubbers.pl
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj