Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 40-60 Rozpiska 16:00 - drzwi
17:00-17:30 - Traffic Junky
17:50-18:20 - 4 DOTS
18:40-19:10 - Fiasko
19:30-20:05 - Spoiwo
20:30-22:00 - TFN
22:20-23:35 - Night Mistress
23:35 - 3:00 afterparty DJ Bodo
Sprzedaż biletów
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Jesteśmy z Wami już 15 lat! Oznacza to, że mogliście zobaczyć już 1 500 koncertów w Progresji. Sądzimy, że to całkiem niezły wyniki, a Wy?
24 listopada będziemy obchodzić kolejne urodziny. Mamy nadzieję, że fani dobrej muzyki będą świętować z nami.

Tides From Nebula
Night Mistress
Spoiwo
[::] (4dots)
Traffic Junky
Fiasko

Komunikat: Niestety z powodu nagłej choroby wokalistki zespół Tranqualizer zmuszony jest odwołać występ w ramach 15. Urodzin Progresji.

Tides From Nebula

W tym roku mija dziesięć lat od założenia Tides From Nebula. Zespół zawsze był zaprzyjaźniony z Progresją dlatego nie wyobrażamy sobie naszych urodzin bez nich. Będziemy zatem świętować dwa jubileusze na raz.

Ten rok jest dla Tidesów szczególnie ważny. Chłopaki skupiają się na pisaniu piątego albumu i nie grają koncertów w ramach trasy, jednak zdecydowali, że muszą zrobić wyjątek. 
Postanowili uczcić swój okrągły jubileusz specjalnym, JEDYNYM koncertem klubowym w tym roku, w swoim rodzinnym mieście – Warszawie, w swoim rodzinnym klubie – Progresji. Wspólnie uczyńmy ten wieczór wyjątkowym!

Night Mistress

Nie będzie to jednak drugi i ostatni jubileusz tego dnia, bo równolatkami Progresji są Night Mistress! Tak Tak, nie mylicie się. Pierwsza i to poważna odsłona zespołu Nocny Kochanek obchodzić będzie z nami też swoje piętnaste urodziny. Night Mistress to heavy/power metalowy zespół ze Skarżyska-Kamiennej, założony w 2003 roku. Ich muzyka często porównywana była do takich zespołów jak: Iron Maiden, Judas Priest, Primal Fear czy Helloween. Na swoim koncie mają dwa albumy studyjne: „The Back of Beyond” (2010) oraz „Into the Madness” (2014). Z klubem Progresja związani są od wielu lat. To właśnie tutaj mieli okazję supportować Tima „Rippera” Owensa oraz Uriah Heep.

Spoiwo

Drugim zespołem, który dołączy do urodzinowej puli jest Spoiwo, które też nie raz grało w Progresji. Fani takich gatunków jak post-rock, shoegaze, modern classical znają ich z supportu przed takimi zespołami jak God is an Astronaut czy Explosions in the Sky.

[::] 4dots

Kolejnym w puli będzie zespół [::], znany także jako 4dots. Trio założone w 2012 przez Bartosza Badacza (ex Obscure Sphinx), Jerzego Roberta Chodkowskiego (ex Phobh) oraz Kamila Stankiewicza. W 2014 roku zespół nagrał materiał, który później ukazał się pod nazwą „aux::in”. Chłopaki po raz pierwszy zagrają na dużej scenie Progresji zatem koniecznie trzeba ich usłyszeć.

Traffic Junky

Z kolei już po raz dziewiąty na scenie Progresji zobaczycie olsztyńską grupę Traffic Junky. Ich muzyka to klasyka rocka z nowocześnie brzmiącymi riffami. Zespół zabiera nas w muzyczną podróż do lat 70. XX wieku, a jednocześnie w jego twórczości można usłyszeć sporo stoner rocka i grunge’u. Traffic Junky ma jeden cel: przywrócić świetność klasycznej rockowej muzyce, tak jak miało to miejsce za dawnych czasów.

Fiasko

Urodzinową muzyczną pulę zamknie Fiasko. Fiasko to eksperyment muzyczny powstały na zgliszczach metalowej formacji So I Scream, która po wydaniu dwóch płyt i zagraniu kilkudziesięciu koncertów, skonała właśnie na deskach Progresji pod koniec 2010 roku. Kto wie, może tym razem okażą się feniksem i dzięki dopingowi fanów jeszcze nie raz u nas zagrają!

Koncerty będą na pewno niezapomniane, ale to jeszcze nie koniec naszych niespodzianek! Szykują się jeszcze kolejne ogłoszenia, choć już nie koncertowe. Wspólnie uczyńmy ten wieczór wyjątkowym!

Podczas koncertu z okazji 15. urodzin Progresji 24. listopada odbędzie się także wernisaż fotografii koncertowej upamiętniający najlepsze koncerty, które odbyły się w klubie. Wystawę przygotowuje 4 związanych blisko z Progresją fotografów: Wojtek Dobrogojski, Kara Rokita, Jasio Iwanow i Radek Zawadzki. Znajdą się na niej także zdjęcia przyjaciela klubu i fotografa Rafała Klęka (zm. 2017).

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj