Skip to main content
Sold out
Sold out
date & time: Monday, 26 February 2024, 17:30
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 99-369
organizer: Paweł Palion
time table:
11:00 - OTWARCIE BRAM DLA BILETÓW VIP
11:30 - START VIP PALION Q&A / FOTO TIME
14:00 - OTWARCIE BRAM DLA BILETÓW M&G
14:30 - START FOTO TIME M&G PALION
17:30 - OTWARCIE BRAM DLA BILETÓW STANDARD
19:00 - START KONCERTU

CENY BILETÓW:
Bilet STANDARD: I Pula 99zł II Pula 119zł III Pula 129zł
Bilet M&G PALION 269zł
Bilet VIP PALION 369zł

“TRYB KREATYWNY TOUR” to pierwsza trasa koncertowa Paliona. Znany YouTuber w swojej muzycznej odsłonie, zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty – Tryb Kreatywny.
Na koncercie usłyszycie wszystkie największe hity Paliona takie jak: „Zielone”, „Hejt”, „Mona Lisa”, „Gra”, „Milion”, „Zielone 2” i inne.
Na scenie będzie towarzyszyć mu Jonatan. Ten zgrany i energetyczny duet, z pewnością rozgrzeje Was do czerwoności i da niezapomniane wrażenia!

11:00 – OTWARCIE BRAM DLA BILETÓW VIP
11:30 – START VIP PALION Q&A / FOTO TIME
14:00 – OTWARCIE BRAM DLA BILETÓW M&G
14:30 – START FOTO TIME M&G PALION
17:30 – OTWARCIE BRAM DLA BILETÓW STANDARD
19:00 – START KONCERTU

Bilet STANDARD – uprawnia do wejścia 1 osoby na koncert.
Bilet M&G PALION – bilet uprawnia : do wejścia na koncert 1 osobę, pamiątkowego zdjęcia na ściance z PALION, jednego autografu od twórcy, oraz zdjęcia z odręcznym autografem PALIONA.

Bilet VIP PALION – bilet uprawnia: do wejścia na koncert 1 osobę, pamiątkowego zdjęcia z PALIONEM, zdjęcie instax, nagrania wspólnego TikToka, uzyskania pięciu autografów oraz otrzymania 2 dedykowanych prezentów.

Osoby małoletnie, które ukończyły 13 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą posiadać, oprócz Biletu i dokumentu wymienionego w ust. 1 powyżej, także pisemne zezwolenie opiekuna prawnego na samodzielne uczestnictwo w koncercie.

Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia mogą uczestniczyć w Koncercie na podstawie Biletu tylko pod opieką osoby dorosłej, która ukończyła 18 rok życia i posiada dokument potwierdzający tożsamość. Opiekun zobowiązany jest do opieki nad małoletnim przez cały okres trwania Koncertu.

W przypadku zakupu biletu M&G lub VIP na spotkanie dla małoletniego, opiekun musi posiadać bilet STANDARD, aby sprawować opiekę.

Uwaga:
Posiadacze biletów Meet & Greet oraz VIP mogą opuszczać klub i wrócić na koncert. Bilety standard nie uprawniają do opuszczania klubu.

Wyjątkiem jest sytuacja, w której rodzic posiadający bilet standard towarzyszy swojemu dziecku z biletem VIP – wtedy może przebywać z dzieckiem cały czas.