Skip to main content
“Drodzy. Z przykrością informujemy, że niestety w wyniku nieprzewidzianych okoliczności koncert The Zombies w Warszawie zaplanowany na 20 czerwca 2024 zostaje odwołany. Wraz z zespołem dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować koncert w przyszłym roku. Wszystkie dotychczas zakupione bilety możecie zwracać w punktach sprzedaży.”

Poniżej przeczytacie oświadczenie zespołu:

‘Due to unforeseen circumstances, The Zombies are unfortunately unable to perform in Warsaw on 20 June. The band truly regrets needing to cancel their first show ever in Poland. All efforts will be made to reschedule the show for next year, refunds will be issued at point of purchase.’
date & time: Thursday, 20 June 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 175-200
organizer: Winiary Bookings
age: 13+
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

3 czerwca warszawska Progresja wypełni się brooklińskim brzmieniem, a to wszystko za sprawą setu DJ Premiera, który zapowiada powrót do naszego kraju!

DJ Premier to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej zasłużonych postaci w historii hip-hopu. Razem z Guru współtworzył kultowy skład Gang Starr oraz miał ogromny wpływ na brzmienie płyt takich artystów jak Nas, Jay Z, Snoop Dogg, Mos Def czy The Notorious B.I.G. Jego charakterystyczny styl, na który składają się idealnie zgrane ze sobą loopy, scratche i sample artystów jazzowych, soulowych czy funkowych, od lat utożsamiany jest z brzmieniem Brooklynu i oddaje jego klimat bardziej, niż jakikolwiek inny. Największy komercyjny sukces przyniosła mu współpraca z Christiną Aguilerą przy okazji albumu “Back To Basics”, na którym wyprodukował kilka kawałków, w tym przebój “Ain’t No Other Man”. Już 3 czerwca legendarny producent powróci do naszego kraju i zaprezentuje show, podczas którego usłyszymy jego najlepsze numery!

BILETY:

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska, Goout, Progresja

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

DJ PREMIER (USA)

https://www.facebook.com/DJPremierOfficial
https://www.instagram.com/djpremier
https://www.tiktok.com/@djpremier1