Skip to main content
support: Teen Jesus & the Jean Teasers
Uwaga! Następuje zmiana miejsca koncertu The Vaccines w Warszawie! Koncert odbędzie się w klubie NIEBO przy ulicy Nowy Świat 21. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność!
date & time: Tuesday, 23 January 2024, 19:00
Venue: Niebo
address: Niebo (Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa)
price: 119-140
organizer: Winiary Bookings
age: 13+
time table:
19:00 - wejście
20:00 - start

“Czego oczekiwaliście od The Vaccines?” pytał w tytule swojego debiutanckiego albumu brytyjski zespół. Ci, którzy w ostatnich latach domagali się powrotu grupy do Polski w końcu mogą mieć powody do radości – załoga pod dowództwem Justina Haywarda-Younga wystąpi 23 stycznia w warszawskiej Progresji, a wraz z nimi zobaczymy australijską grupę Teen Jesus & the Jean Teasers!

The Vaccines to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów gitarowych ostatniej dekady. Każdy z jego albumów znajdował swoje miejsce w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się płyt w UK, czego efektem były koncerty na światowych halach czy występy u boku The Rolling Stones, Red Hot Chili Peppers, Arctic Monkeys oraz Imagine Dragons. Ich dyskografię zamyka wydana w 2021 roku płyta “Back in Love City”, na której zespół połączył indie rocka z popowymi wpływami dowodząc, że muzyką potrafi się najzwyczajniej w świecie bawić i wychodzi mu to bardzo dobrze.

W europejską trasę The Vaccines zabierają ze sobą australijski Teen Jesus & the Jean Teasers. Mieszanka rocka z punkiem czy nawet bubblegum popem w wykonaniu tego damskiego kwartetu z roku na rok zyskuje coraz większe grono odbiorców, a ich debiutancki album “I Love You” ukaże się 6 października nakładem wytwórni Domestic La La.

BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 29 września o godzinie 10:00 na www.winiarybooking.pl

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster, Goout.pl, Progresja.com

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

THE VACCINES (Wielka Brytania) – indie rock

https://www.facebook.com/thevaccines
https://www.instagram.com/thevaccines
https://www.thevaccines.com

TEEN JESUS & THE JEAN TEASERS (Australia) – punk rock, bubblegum

https://www.facebook.com/teenjesusandthejeanteasers
https://www.instagram.com/teenjesusandthejeanteasers
https://www.tiktok.com/@teenjesusjeanteasers