Skip to main content
The Death Of Randy Fitzsimmons European Tour
support: The Stubs + Bratakus
date & time: Tuesday, 19 September 2023, 18:30
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 149-170
organizer: Knock Out Productions
time table:
18:30 - wejście
19:30 - Bratakus
20:20 - The Stubs
21:30 - The Hives

Szwedzka legenda The Hives powróci do nas z premierowym albumem, gośćmi The Hives w stolicy będą dwa wybitnie garażowe i charyzmatyczne składy – szkocki zespół Bratakus oraz polska grupa The Stubs.

„The Death Of Randy Fitzsimmons” to pierwsze wydawnictwo The Hives, które ukazało się 11 sierpnia 2023 roku (FUGA) po dekadzie przerwy!

The Stubs, czyli najchwalebniejsi reprezentanci rock’n’rolla w Polsce zaprezentują się z nową płytą “The Famous Fairy Tale”, a Bratakus – szkocki duet sióstr – zagra punk rocka tak, jakby jutra miało nie być. I być może nie będzie, bo koncert, który odbędzie się już 19 września w klubie Progresja solidnie wstrząśnie ziemią.

THE HIVES (Szwecja) punk’n’roll

Rock został wręcz stworzony dla Szwedów. Ich charyzma, osobliwe poczucie humoru, kontrolowany luz, a przede wszystkim złote riffy i powiązania z punkiem idealnie pasują do numerów po równo żarliwych, jak i gęstych od emocji. The Hives to – w pakiecie chociażby z Backyard Babies czy The Hellacopters – właśnie jeden z takich zespołów, w którym pięknie wybrzmiewają wszystkie ww. elementy. Na koncertach dyrygują publiką, bo ich żelazna pewność siebie powoduje, że na scenie czują się jak w domu. Szwedzi z The Hives świętują w tym roku trzydziestolecie działalności, a ich wściekle garażowy, nasycony testosteronem punk’n’roll wciąż kąsa tak samo skutecznie.

https://www.facebook.com/hives
https://www.instagram.com/thehives

THE STUBS (Polska) garage rock, rock’n’roll

W ciągu ponad dekady kariery The Stubs zdążyli pokazać, że nad Wisłą da się robić bezkompromisowego rock’n’rolla, umrzeć i powrócić do żywych. Naładowane luzem power trio pod dowództwem Tomka Szkieli już od zmartwychwstania przed dwoma laty daje więc szereg świetnych koncertów, a do tego pierwszy od sześciu lat album “The Famous Fairy Tale”. W tym garażu dalej czai się brud, dzicz, wilgoć i nawet więcej agresji, niż wcześniej. Tej nocy Stubsi rozruszają całą Warszawę.

https://www.facebook.com/thestubswarsaw
https://www.instagram.com/thestubswarsaw

BRATAKUS (Szkocja) punk rock, riot grrrl

Na scenie i na płytach występują tylko we dwójkę, ale zapewniają tyle adrenaliny, że znacznie liczniejsze formacje mogłyby się od nich uczyć. Siostry Cuinn bez żadnych zahamowań manifestują swoje poglądy, są świadome swojej mocy i krzesają maksymalnie żywotnego punk rocka. Bez dodatku słodzików czy innych upiększaczy – sama surowa siła. Gwarantujemy, że ten duet pożera odbiorców.

https://www.facebook.com/Bratakus
https://www.instagram.com/bratakusband

Bilety:
Artist Presale: Przedsprzedaż biletów dla osób, które posiadają specjalny kod rozpocznie się 11 maja o 10:00, na: https://bit.ly/TheHives-ARTISTPRESALE

Spotify Presale: Przedsprzedaż biletów dla osób, które posiadają specjalny kod rozpocznie się 11 maja o 10:00, na: https://bit.ly/TheHives-SPOTIFYPRESALE

Otwarta sprzedaż biletów ruszy 12 maja o 10:00 na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)