Skip to main content
date & time: Saturday, 01 June 2024, 18:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
organizer: FKP Scorpio
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

RANDY FELTFACE W PROGRESJI!

Przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie komediowe roku! RANDY FELTFACE, uwielbiany na całym świecie filcowy komik, zawita 1 czerwca do Warszawy, by zaprezentować swoje najnowsze dzieło – „First Banana”.

O spektaklu:

„First Banana” to godzina pełna śmiechu, w której Randy zabiera nas w podróż do momentu pojawienia się pierwszego banana na Ziemi, 10 000 lat temu. Według Randy’ego, od tego czasu ludzkość znajduje się na nieuchronnej drodze do upadku, a jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest nowy program komediowy od komika z filcową twarzą i osobistymi porachunkami. Randy, z charakterystycznym dla siebie ostrym językiem i niepowtarzalnym spojrzeniem na świat, obiecuje wieczór pełen śmiechu i refleksji.

O artystach:

Randy Feltface to nie jest zwykły komik. Znany z występów na Netflixie i NBC, przez ostatnie 19 lat zdobywał nagrody, uznanie krytyków oraz serca fanów na całym świecie. Randy stworzył i wystąpił w dwunastu solowych programach komediowych, wydał siedem programów comedy special, grał dla wyprzedanych sal na całym globie i był nominowany do nagrody za Najlepszą Komedię na Edinburgh Fringe Festival. Jego amerykański debiut telewizyjny miał miejsce w programie NBC “Bring The Funny”, a jego comedy specials stały się pirackimi sensacjami na YouTube.

Nie przegapcie:

To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jednego z najbardziej oryginalnych komików naszych czasów na żywo. Randy Feltface gwarantuje wieczór pełen niekontrolowanego śmiechu, ostrych obserwacji i może nawet trochę filozofii. Przyjdźcie i zobaczcie, dlaczego pierwszy banan mógł być początkiem końca… ale z Randy’m, jest to niewątpliwie najśmieszniejszy koniec świata, jaki można sobie wyobrazić!