Skip to main content

Radio odZEW // 11.11.2022

Illusion + Cyrk Deriglasoff + Wu-Hae + Zacier
date & time: Friday, 11 November 2022, 18:00
Venue: Progresja
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 69
organizer: Radio odZEW
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

Illusion + Cyrk Deriglasoff + Wu-Hae + Zacier! Wielkie Otwarcie Radia Odzew! Święto Wolności w dzień Niepodległości.

Już 11 listopada 2022 roku w klubie Progresja w Warszawie, odbędzie się wielkie otwarcie internetowego radia odZEW. Dużo grania, mało gadania, wolność słowa – to główne zasady nowego Radia.

Radio odZEW powstało z pasji łączenia muzyki z abstrakcyjnym humorem. Ponieważ zewsząd jesteśmy zalewani pesymistycznymi, smutnymi newsami, radio odZEW chce być przestrzenią pozytywną, zwariowaną, mocno nieprzewidywalną, a nawet – nieco szaloną. Co ważniejsze, przestrzenią, w której każdy ma możliwość wypowiedzenia tego, o czym myśli i co czuje. Już 11 listopada br. w klubie Progresja w Warszawie będzie można razem z radiem odZEW świętować jego oficjalne otwarcie. W line-upie zespoły z naszej rodzimej sceny, mocne brzmienia, sporo satyry i refleksji.

Na scenie klubu Progresja będzie można usłyszeć jeden z ciekawszych zespołów młodszego pokolenia, prekursora nurtu crossover w Polsce i bardzo energetyczne brzmienia zespołu Wu-HAE. Pojawi się także mocno alternatywna banda, grającą przedpunka z elementami urbanfolka, cudowny Cyrk Deriglasoff. Na tym nie koniec! Wieczór w klubie Progresja będzie z pewnością gorący za sprawą grupy ZACIER, czyli Zrzeszenie Artystów Cierpiących I Entuzjastycznie Rżnących. Usłyszmy także zespół Illusion, który w prawdziwie rockowym klimacie będzie rozgrzewał zebraną publiczność.

Start imprezy: 11 listopada 2022 roku o godzinie 18.00.
Bilety do nabycia na: www.kupbilecik.pl

Radio odZEW w swojej działalności kieruje się poniższym dekalogiem:

  1. Dużo graj!
  2. Mało gadaj!
  3. Jeśli już gadasz, to nie oszczędzaj krytyki populistom!
  4. Kochaj innych!
  5. Jeśli nie kochasz kogoś, to niech to drób będzie!
  6. Gardź głupotą i zakłamaniem!
  7. Szanuj poglądy innych (nie dot. wskazanych w pkt. 3 i 5)!
  8. Nie krzywdź zwierząt i terenów zielonych!
  9. Bądź wolny!
  10. Słuchaj Radia odZEW!

Zespół prowadzących tworzą zwariowani, a nawet nieco szaleni radiowcy z Krakowa, Warszawy i Poznania. To nieprzeciętnie inteligentna grupa pełna pasji, błyskotliwych anegdot i mocnych ripost:

Rita von Arschberg odbierze każdy telefon. Jako jedyna ma głowę na karku. Skrupulatna, rzeczowa, konkretna. Jedyna osoba w redakcji, która ogarnia rzeczywistość. Jest niczym Tommy Lee Jones w ściganych, nie można jej podpaść, bo przepadłeś.

Red. Marcin Nohucki pojawia się nie wiadomo skąd. Zawsze przygotowany i czujny, mikrofon w kieszeni uzbrojony i gotowy do nagrywania. Znajdzie temat do ciekawej rozmowy wszędzie. Miłośnik piłki nożnej i zwierząt.

Don Pedro to szara radiowa eminencja, chochlik. Wbija się na antenę, zmienia ramówkę, dodaje swoje 3 grosze. Kiedy się pojawia, wszystko, co zaplanowane, może się zmienić. Robi to, ponieważ… może. I już! Jedyny i wyjątkowy ‘szpieg z krainy deszczowców’.

Red. Władysław Bałtycki jest spokojny, zrównoważony, ale nie pozbawiony wad. Żyje przeszłością, opowie o odległych epokach, wyciągnie na światło dzienne wszystkie (wygodne i niewygodne) fakty. Swoje opowieści ubarwi muzyką z dawnych lat.

Red. Antonina Novinkowa z domu Świszczypała – Antoninka wyrwawszy się na miasto, nie musi szukać tematów, one znajdują ją same. Trafia na imprezy w prosektorium, jest świadkiem porwań, zmartwychwstań, włamań i innych niecodziennych zdarzeń.

Red. Środa – roztrzepana, niedoświadczona, nieśmiała. Pracę w Radio traktuje jak swoisty rodzaj terapii. Mówi do kobiet i dla kobiet; doradza, choć jej rad niekoniecznie należy słuchać. Najbardziej optymistyczna osoba w Redakcji, uwielbia muzykę francuską i rurki z kremem. Prawdziwa kociara.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/81709/Warszawa/Radio+odZEW/