Skip to main content

Perturbator // 27.10.2022

support: Health + Author & Punisher
W związku z restrykcjami covidowymi w całej Europie, trasa Perturbatora zaplanowana na jesień tego roku zostaje przeniesiona na 2022 rok. Koncerty polskie odbędą się 26.10.22 we wrocławskich Zaklętych Rewirach oraz 27.10.22 w warszawskiej Progresji. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin.
date & time: Thursday, 27 October 2022, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 79-95
organizer: Winiary Bookings
time table:
18:00 - drzwi
19:00 - Author & Punisher
19:50 - Health
21:00 - Perturbator

Mistrz mrocznej elektroniki powraca do Polski! Perturbator wystąpi w przyszłym roku na dwóch koncertach w Polsce, a wraz z nim na scenach we Wrocławiu i w Warszawie zobaczymy Health oraz Author & Punisher!

PERTURBATOR (Francja / Blood Music) – dark synth

Francuski producent James Kent to bez wątpienia artysta nieszablonowy, który w oryginalny sposób potrafi połączyć inspiracje muzyką lat 80-tych z brudną, mroczną elektroniką. Na przestrzeni 4 lat Kent z występów w małych klubach trafił na największe imprezy (Hellfest, Download, Psycho Las Vegas, Graspop), a jego koncert na Pol’and’Rock Festivalu oglądało ponad pół miliona osób. Współpracował m.in. z Cult of Luna, Health oraz z pionierem muzyki elektronicznej, Jean-Michel Jarrem. Rok 2020 James poświęcił na komponowanie nowego, długo wyczekiwanego materiału, który będziemy mogli usłyszeć na koncertach we Wrocławiu i Warszawie. Niesamowita oprawa świetlna, wizualizacje oraz trzymający w napięciu set – to elementy, który składają się na doskonałe show, którego nie można przegapić.
https://www.facebook.com/Perturbator
https://www.instagram.com/perturbatormusic
Humans are such easy prey (live 2019): https://youtu.be/ouy1Y9XnP38
Venger (clip): https://youtu.be/-B7-Vcdlld8

HEALTH (USA / Loma Vista Recordings) – noise

Health od początku swojej działalności konsekwentnie przesuwa granice przemocy. Pochodzący z Los Angeles zespół do kreowanej przez siebie dźwiękowej agresji przemyca elementy piękna oraz surowości, tworząc tym samym muzykę, obok której nie można przejść obojętnie. Dyskografię grupy zamyka wydany w lutym 2019 roku album „Vol. 4 :: Slaves of Fear” – najcięższy i najmniej oczywisty materiał w dorobku Amerykanów. Na swoim koncie mają występy na największych światowych festiwalach (Coachella, Primavera), wspólne trasy z Nine Inch Nails i Gary Numan’em oraz współpracę z firmą RockStar Games (soundtrack do gry Max Payne 3).
https://www.facebook.com/healthnoise
https://www.instagram.com/health
Cyberpunk 2.0.2.0 (clip): https://youtu.be/JcYf_GNIX3Y
Body / Prison (collaboration with PERTURBATOR): https://youtu.be/3AFhE8_tyuw

AUTHOR & PUNISHER (USA / Relapse Records) – industrial metal

Author & Punisher to jednoosobowy projekt, za którym stoi pochodzący z San Diego Tristan Shone. Jego muzyka to nowatorskie połączenie muzyki industrialnej z metalem, co osiąga za pomocą syntezatorów oraz budowanych przez siebie muzycznych maszyn. Niesamowicie oryginalna, ciężka oraz niepokojąca mieszanka Tristana z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów, a o jego rosnącej pozycji świadczy tegoroczna trasa u boku legendarnego Tool.
https://www.facebook.com/AuthorandPunisher
https://www.instagram.com/authorandpunisher
Disparate (Live 2020): https://youtu.be/Bp4E2TiMmuQ
Through the Bedlam (2020 Interview / Documentary): https://youtu.be/y8XcZk9Qb4s

Oświadczenie COVID-19 do pobrania
https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/