Skip to main content

Ministry // 23.11.2022

support: 3Teeth + The 69 Eyes
Jesienny występ grupy w Warszawie nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora.

Ministry wraz z The 69 Eyes oraz Wednesday 13 mieli wystąpić w Polsce 23 listopada, w warszawskim klubie Progresja. Dokonywanie zwrotów i wymiany biletów na koncert jest możliwe w miejscu ich zakupu.

WYMIANA:
Bilety na koncert można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania. W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.
Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.
Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w klubie Progresja, proszone są o oczekiwanie na instrukcje lub bezpośredni kontakt z bileterią goOut.
Cancelled
date & time: Wednesday, 23 November 2022, 18:30
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 189-210
organizer: Knock Out Productions
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

Ministry powraca do Polski. W roli supportu zagrają 3Teeth oraz The 69 Eyes

Amerykański zespół zaprezentuje się w Warszawie w ramach trasy „Moral Hygiene Europe 2022”!

Ministry zawdzięcza swoją nazwę kinu grozy („Ministry Of Fear” z 1944 roku), a my zawdzięczamy Ministry dzisiejsze oblicze rockowej awangardy i industrial metalu. Pod koniec ubiegłego roku grupa wydała swój najnowszy, piętnasty już album o intrygującym tytule „Moral Hygiene” (Nuclear Blast Records). To właśnie wydawnictwo muzycy będą promować podczas nadchodzącej, jesiennej trasy w towarzystwie 3Teeth i The 69 Eyes.

Ministry i ich goście zagrają w Polsce 23 listopada 2022 w warszawskim klubie Progresja.

MINISTRY (USA) industrial metal

Ministry rozpoczęło swoją działalność na początku lat 80-tych w amerykańskim Chicago. Choć na początku muzyka grupy oscylowała gatunkowo wokół new-wave i synth-popu, niecałą dekadę później jej brzmienie było już diametralnie inne.

Wraz z wydaniem albumu „The Land Of Rape And Honey” w 1998 roku, zespół po raz pierwszy rozszerzył swoje brzmienie o gitarowe riffy i sample, a gdy w 1989 roku ukazało się „The Mind Is a Terrible Thing to Taste”, Ministry grał już industrial metal. Zespół uznawany jest za jeden z pionierów gatunku, obok m.in.: Skinny Puppy, Front Line Assembly, Nine Inch Nails, czy Godflesh.

https://www.facebook.com/WeAreMinistry
https://www.instagram.com/weareministry/

3TEETH (USA) industrial metal

Nazwa zespołu odnosi się do ortodomancji, czyli starożytnej metody wróżenia przyszłości z zębów, a także symboliki trójzębu, jako boskiego potężnego narzędzia zniszczenia.

Muzycy 3Teeth od niemal dekady wykonują industrial metal i zgromadzili już w swojej dyskografii trzy studyjne albumy, w tym najnowszy – „Metawar”, który w 2019 roku wydała renomowana wytwórnia Century Media Records. W skład zespołu wchodzą: Alexis Mincolla (wokal), Chase Brawner (gitary), Xavier Swafford (syntezatory) oraz Andrew Means (syntezatory & bas) i Nick Rossi (perkusja).

https://www.facebook.com/3Teeth
https://www.instagram.com/3teeth/

THE 69 EYES (Finlandia) rock gotycki

Jedna z największych żywych legend rocka gotyckiego. Do tego legenda nieodcinająca kuponów, lecz ciągle tworząca nowe utwory i wydająca płyty.

Muzyka kapeli, w której nie brakuje rockandrollowego drive’u i punkowej zadziorności, a której klimat to coś pomiędzy gotyckim horrorem i mrocznym, perwersyjnym filmem, wciąż kipi świeżością oraz czaruje niepodrabialnym wokalem Jyrkiego. Przede wszystkim jednak doskonale sprawdza się na żywo. W 2019 roku The 69 Eyes wydali album “West End” i jest to do dziś najnowsza pozycja w dyskografii Finów.

https://www.facebook.com/the69eyes
https://www.instagram.com/the69eyesofficial/