Skip to main content

Łydka Grubasa // 09.12.2022

support: Dirty Shirt + Batna
date & time: Friday, 09 December 2022, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 70-90
organizer: Łydka Grubasa
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

Finał trasy XX-Lecia w zacnym składzie finalistów jedynej niepowtarzalnej nagrody Złotego Bączka 2022 – festiwalu Pol’and’Rock!
Uczcimy to należycie ramię w ramię z Dirty Shirt (Rumunia) oraz Batna!

Łydka Grubasa ma 20 lat! Z tej okazji zapraszamy Was na kolejną, jesienną, klubową część jubileuszowej trasy koncertowej. I teraz, TERAZ dopiero się zacznie!

Koncerty w rozmiarze XX-L nadciągają i już za moment będziemy w Twoim mieście! Mamy w planach uraczyć Was absolutnie zabójczym zestawem utworów, który będzie prezentował po prostu to, co najlepsze, najbardziej soczyste, a co wykluło się w trakcie wszystkich lat naszej działalności. Napniemy struny, rozkręcimy wzmacniacze i wydrzemy japę ile wlezie! Pancerne przeboje, najbardziej żywiołowe, najbardziej wykręcone numery, plus sekcja dęta na większości koncertów!
Ma być chłosta, małpi gaj i gruz! Tak, żeby łydki trzeszczały, gardła śpiewały, a serce rosło od Mocy i łkało od Melancholii…
Jedziemy do Was, będziemy grać dla Was do upadłego, zapraszamy – wbijajcie na naszą XX-tkę, zagrajmy razem rock’and’rolla jak należy!