Skip to main content
Świąteczne harmonie Tour
date & time: Tuesday, 05 December 2023, 17:45
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 109-369
organizer: Spotlight Agency
time table:
13:45 - OTWARCIE BRAM DLA BILETÓW VIP
14:00 - START VIP JULKA Q&A
15:15 - OTWARCIE BRAM DLA BILETÓW MG KAMIL, MG PATRYK, MG JULIA ŻUGAJ, MG SONIA
15:30 - START FOTO TIME JULKA
17:20 - OTWARCIE BRAM DLA BILETÓW STANDARD
19:00 - START KONCERTU

Julia Żugaj powraca z nowym show!

Po dużym sukcesie debiutanckiego wydawnictwa “Miłostki” oraz towarzyszącej mu trasie koncertowej, czas na nowo zaczarować najpiękniejszy moment roku – święta! “Świąteczne harmonie” zabiorą Was do świata przepełnionego magią wspólnych spotkań, wigilijnej krzątaniny i dobrze znanych melodii.
Podczas koncertów zagramy nowy materiał oraz covery Waszych ulubionych utworów.

Bilet STANDARD:
I Pula 109 zł
II Pula 119 zł
III Pula 129 zł

Bilet M&G Julia Żugaj 269 zł
Bilet VIP Julia Żugaj 369 zł
Bilet M&G Patryk Zapała 159 zł
Bilet M&G Kamil Owczarek 159 zł
Bilet STANDARD – uprawnia do wejścia 1 osoby na Koncert;

Bilet M&G Julia Żugaj – bilet uprawnia : do wejścia na koncert 1 osobę, pamiątkowego zdjęcia na ściance z Julią Żugaj, jednego autografu od twórczyni, małego prezentu oraz zdjęcia z odręcznym autografem Julii.
Bilet VIP Julia Żugaj – bilet uprawnia: do wejścia na koncert 1 osobę, pamiątkowego zdjęcia z Julia Żugaj, zdjęcia instax, nagrania wspólnego TikToka, uzyskania pięć autografów oraz do otrzymania 2 dedykowanych prezentów.
Bilet M&G Patryk Zapała – bilet uprawnia : do wejścia na koncert 1 osobę, zdjęcia z Patrykiem Zapała oraz możliwość uzyskania autografów twórcy.
Bilet M&G Kamil Owczarek – bilet uprawnia : do wejścia na koncert 1 osobę, zdjęcia z Kamilem Owczarkiem oraz możliwość uzyskania autografów twórcy.

Osoby małoletnie, które ukończyły 13 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą posiadać, oprócz Biletu i dokumentu wymienionego w ust. 1 powyżej, także pisemne zezwolenie opiekuna prawnego na samodzielne uczestnictwo w Koncercie.

Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia mogą uczestniczyć w Koncercie na podstawie biletu tylko pod opieką osoby dorosłej, która ukończyła 18 rok życia i posiada dokument potwierdzający tożsamość. Opiekun zobowiązany jest do opieki nad małoletnim przez cały okres trwania Koncertu. W przypadku zakupu biletu M&G lub VIP na spotkanie dla małoletniego, opiekun musi posiadać bilet STANDARD, aby sprawować opiekę.