Skip to main content
support: Said The Sky + Annika Wells
Oswiadczenie od Illenium:

Fam in Poland – fn bummed to announce this but due to the insolvency of local promoter Follow the Step, the ILLENIUM Live show in Warsaw on Oct. 14th has been cancelled.For the past week we have been exploring all possible ways to make this show happen but have been unable to find a suitable solution with such short notice. I’m extremely disappointed and hope to make it in the future. Please request refunds through the ticketing outlet where you originally purchased your tickets.
date & time: Saturday, 14 October 2023, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 119-
organizer: Follow The Step
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

ILLENIUM to DJ, producent, songwriter i gitarzysta, a także jeden z najsłynniejszych przedstawicieli nurtu future bass. Do swojego brzmienia chętnie włącza elementy trapu, dubstepu oraz alternatywnego rocka. Mimo zamiłowania do potężnego basu, w swojej twórczości pozostawia mnóstwo miejsca na szczere i autentyczne emocje. Za pośrednictwem swoich kompozycji opowiada historię cofnięcia się znad przepaści i poszukiwania samego siebie.
Promująca wydawnictwo, jesienna trasa koncertowa zawita do zaledwie 7 europejskich miast. Jednym z nich jest Warszawa, gdzie ILLENIUM zagra już 14 października 2023 roku.

Said The Sky Grający na pianinie i różnych instrumentach od ósmego roku życia, pochodzący z Kolorado Trevor Christensen prezentuje świeże spojrzenie na muzykę. Dzięki muzycznemu zapleczu i wyszkoleniu technicznemu jest w stanie uchwycić wszystko, co piękne w tym, co ludzie nazywają EDM. Jego muzyka jest tym, czym ma nadzieję, że będzie, przeżyciem: urzekającą mieszanką poruszających się linii basu i wznoszących się melodii. To nic, co chciałbyś przegapić.

Annika Wells – Przerzuca myśli przez swoje piosenki z taką szczerością, jakiej można oczekiwać od najlepszej przyjaciółki z dzieciństwa, tworząc niezaprzeczalnie lepkie piosenki poruszające egzystencjalne tematy od miłości, śmierci, a nawet skazanego na niepowodzenie romansu.